Might & Magic: Dynasty
0 (0)

Might & Magic: Dynasty

Opis:

Playing the Might Magic: Dynasty  - strategia RPG, w której trzeba będzie walczyć o tron, walczyć z pracownikami innych użytkowników, budować kapitał i rozszerzać własność.

Użytkownik wybiera lorda i zatrudnia żołnierzy zgodnie z frakcją naczelnego dowódcy. Postacie mają określony zestaw umiejętności i kilka unikalnych umiejętności. Ponad dwa tuziny rodzajów stworzeń wyposażonych w magię przygotowuje się do wyjścia na front. Zaleca się skrupulatne podejście do doboru żołnierzy, aby przy formułowaniu strategii uwzględnić możliwości podopiecznych. Algorytmy treningowe dla wojowników zależą również od ich cech. Oprócz działań wojennych będziesz musiał przeznaczyć czas na budowę i rozwój stolicy oraz zbadać powierzone terytoria. Znalezione skarby pomogą Ci lepiej radzić sobie z planowaniem urbanistycznym.

Projekt oferuje znajomy turowy styl walki Might and Magic. Możesz planować ruchy i uczestniczyć w bitwach według znanych algorytmów, aktywować określone jednostki lub zmusić samego lorda do działania. Wiele demonów przemierza place zabaw, lepiej walczyć z nimi razem, potężny sojusz ma większe szanse na wygraną niż bohaterowie jednego gracza. Możesz także wziąć udział w konfrontacjach wieloosobowych, w których toczy się bitwa na dużą skalę o każdy kawałek świata. Wezwij posiłki, szukaj sojuszników i opracuj plan podboju ziem.

Charakterystyczne cechy gry Might Magic: Dynasty:

  • bitwy wieloosobowe o dominację na terytoriach;
  • wybór lorda spośród proponowanych frakcji;
  • szkolenie jednostek magicznych;
  • eksploracja fantastycznych krain;
  • tworzenie sojuszy do walki z przeciwnikami.

Kolorowa oprawa graficzna tworzy fantastyczny klimat, niezwykłe postacie dodają magii do powstającej historii. Kolorowy świat jest interesujący do eksploracji, a ukryte zasoby i klejnoty motywują Cię do dokładniejszego odkrywania otoczenia. Za zwycięstwa w bitwach można zdobyć fajne nagrody, które można również wymienić na różne elementy potrzebne miastu. Ogromne mapy zmuszają do robienia wspaniałych planów. Spróbuj zdobyć tron, stwórz silne imperium i zdobądź przyczółek w statusie najlepszego władcy!


Reklama

Might & Magic: Dynasty

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/17 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |