Stumble Guys: Multiplayer Royale
0 (0)

Stumble Guys: Multiplayer Royale

Opis:

Potknąć Guys: Multiplayer Royale  jest multiplayer zręcznościowa gra , w której gracze z trzydziestu dwóch graczy spróbować pokonać tor z przeszkodami i Obwodnica przeciwników.

Jeden wybierany jest z kilku losowych utworów, system automatycznie dobiera przeciwników, po czym rozpoczyna się zabawny ruch tłumu małych postaci. Bohater może dostosować, wybrać żądany obraz spośród proponowanych opcji. Wygląd nie wpływa na jakość ścieżki, tworzy jedynie nastrój. W przypadku losowych procesów istnieje szansa, że ​​wielu użytkowników otrzyma identyczne skórki. Lepiej jest szukać swojego bohatera po pseudonimie, imię jest wskazane nad każdą postacią. Rywalizacja podzielona jest na kilka rund, połowa uczestników zostaje wyeliminowana na pierwszej drodze, następnie kolejna część zostanie wyeliminowana, chwała zwycięzcy pozostanie sama.

Różnorodność przeszkód, prób i fantazyjnych projektów jest niesamowita. Ogromne obiekty poruszają się w zastraszającym tempie, z łatwością powalając małych sprinterów z daleka. Również rywale mogą zorganizować set-up, korzystne jest dla nich obniżenie poziomu rywalizacji. Uczestnicy biegają, skaczą, ślizgają się po powierzchni, czasem mocno popychają inne postacie. Każdy tor wisi w powietrzu; w przypadku upadku bohater nie odpada, ale wraca na start. Teraz musi ponownie przejść wszystkie testy, tracąc cenny czas.

Charakterystyczne cechy gry Stumble Guys: Multiplayer Royal:

  • pokonywanie barier eliminacyjnych w Internecie;
  • do 32 uczestników;
  • skakanie, zginanie, przesuwanie;
  • próby usunięcia przeciwników na odległość;
  • różnorodność pułapek i niezwykłych mechanizmów.

Zręcznościowa gra akcji dla wielu graczy zachwyca atrakcyjną grafiką, zabawną melodią i nieoczekiwanymi zestawami wyzwań. Przed startem użytkownik szybko pokazuje, przez co musi przejść sportowiec. Deweloper umożliwia organizowanie prywatnych zawodów ze znajomymi lub prezentowanie talentów wśród graczy z całego świata. Fajna fizyka sprawia, że ​​każda porażka jest zabawna, chybienia zwiększają chęć szybszego dotarcia do mety. Uważność i zręczność staną się nieodzowne na wszystkich poziomach. Zanurz się w atmosferę radosnego szaleństwa, zostaw swoich rywali za sobą!


Reklama

Pobierz Stumble Guys: Multiplayer Royale 0.37

Nowości w tej wersji
- New map: Paint Splash
- Better free rewards, daily free spin
- 4 new skins
- Limited time offers in shop
- UI improvements
- Optimizations so we can enable tournaments
- Ranked Tournaments
- Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 0.37 (64)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:13
rozmiar 120.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

Wszystkie aplikacje Kitka Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/18 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |