Opis:

Gra Final Order  - to fantastyczna strategia, w której musisz zbudować bazę, zebrać drużynę żołnierzy i potężnych potworów do walki z armiami innych użytkowników.

Użytkownik staje się głównodowodzącym w obszarze objętym aktywnymi działaniami wojennymi. Możesz wybrać miasto na wielkoskalowej mapie i zaangażować się w kompleks wojskowy, tworzyć różne obiekty, które w przyszłości będą podlegać ulepszeniom. Surowce są wydobywane w specjalnych fabrykach, organizacje badawcze opracowują fajne technologie do atakowania i obrony ziem przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Deweloper udostępnia szeroką gamę realistycznych pojazdów, w tym helikoptery, transportery opancerzone i inne niezawodne modele.

Większość jednostek przypomina zwykłych żołnierzy, ale główną siłą będą ogromne stwory z opancerzonym korpusem. Okrutne potwory przydają się nie tylko w procesie ataku, ale można im również powierzyć wydobycie surowców czy opcje obronne. Walki w czasie rzeczywistym gwarantują intensywność pasji, istnieje możliwość wysyłania zwiadowców do przeciwników, poznania planów wroga, dostosowania strategii własnej armii. Mądre połączenie ludzi i potworów, pomyślne wykorzystanie pojazdów pozwoli Ci błyszczeć w każdej bitwie. Na tej samej mapie łatwo jest znaleźć lokalizacje innych osób, a następnie zorganizować nalot lub spróbować dołączyć do sojuszu.

Charakterystyczne cechy gry Final Order:

  • budowa i rozbudowa bazy wojskowej;
  • tworzenie armii z technologii, ludzi i potworów;
  • atak prawdziwych graczy, walka o terytoria;
  • badania, zastosowanie nowych technologii;
  • uzyskiwanie ważnych informacji z wywiadu.

Potwory w armii odróżniają strategię online od podobnych projektów, sprawiają, że bitwy są bardziej spektakularne i nieprzewidywalne. Przestronne lokacje dają ambitnym dowódcom swobodę planowania. Musisz tylko zdać sobie sprawę, że są nagłe ataki i potrzeba ochrony Twojej własności. Warto uważnie obserwować sytuację, szukać sojuszników pod kątem dostępności pomocy w przypadku siły wyższej. Poziom wyszkolenia drużyny uzależniony jest od poziomu pompowania strategicznych obiektów; jakość współdziałania wszystkich jednostek ma duży wpływ na wynik bitew. Spraw, aby inni dowódcy opowiadali legendy o twoich wojownikach!


Reklama

Pobierz Final Order 1.0.1

Nowości w tej wersji
11/10/2020
1. The new story and chapter missions are coming! Commanders can experience a new plot and new mission mode!
2.3D hottie are online, commanders can go to the Officer Club to check!
3. The new Operation Falcon is here! The commander can go and experience!
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (1605021179)
Data umieszczenia 2020-11-17 19:52
rozmiar 97.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Modyfikacja usługi Google.

WRITE_GSERVICES

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 37GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/18 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |