Opis:

Gra Final Order  - to fantastyczna strategia, w której musisz zbudować bazę, zebrać drużynę żołnierzy i potężnych potworów do walki z armiami innych użytkowników.

Użytkownik staje się głównodowodzącym w obszarze objętym aktywnymi działaniami wojennymi. Możesz wybrać miasto na wielkoskalowej mapie i zaangażować się w kompleks wojskowy, tworzyć różne obiekty, które w przyszłości będą podlegać ulepszeniom. Surowce są wydobywane w specjalnych fabrykach, organizacje badawcze opracowują fajne technologie do atakowania i obrony ziem przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Deweloper udostępnia szeroką gamę realistycznych pojazdów, w tym helikoptery, transportery opancerzone i inne niezawodne modele.

Większość jednostek przypomina zwykłych żołnierzy, ale główną siłą będą ogromne stwory z opancerzonym korpusem. Okrutne potwory przydają się nie tylko w procesie ataku, ale można im również powierzyć wydobycie surowców czy opcje obronne. Walki w czasie rzeczywistym gwarantują intensywność pasji, istnieje możliwość wysyłania zwiadowców do przeciwników, poznania planów wroga, dostosowania strategii własnej armii. Mądre połączenie ludzi i potworów, pomyślne wykorzystanie pojazdów pozwoli Ci błyszczeć w każdej bitwie. Na tej samej mapie łatwo jest znaleźć lokalizacje innych osób, a następnie zorganizować nalot lub spróbować dołączyć do sojuszu.

Charakterystyczne cechy gry Final Order:

  • budowa i rozbudowa bazy wojskowej;
  • tworzenie armii z technologii, ludzi i potworów;
  • atak prawdziwych graczy, walka o terytoria;
  • badania, zastosowanie nowych technologii;
  • uzyskiwanie ważnych informacji z wywiadu.

Potwory w armii odróżniają strategię online od podobnych projektów, sprawiają, że bitwy są bardziej spektakularne i nieprzewidywalne. Przestronne lokacje dają ambitnym dowódcom swobodę planowania. Musisz tylko zdać sobie sprawę, że są nagłe ataki i potrzeba ochrony Twojej własności. Warto uważnie obserwować sytuację, szukać sojuszników pod kątem dostępności pomocy w przypadku siły wyższej. Poziom wyszkolenia drużyny uzależniony jest od poziomu pompowania strategicznych obiektów; jakość współdziałania wszystkich jednostek ma duży wpływ na wynik bitew. Spraw, aby inni dowódcy opowiadali legendy o twoich wojownikach!


Reklama

Pobierz Final Order 1.0.1

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (1617261087)
Data umieszczenia 2021-04-07 17:14
rozmiar 127.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Modyfikacja usługi Google.

WRITE_GSERVICES

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 37GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/18 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |