Funko Pop! Blitz
0 (0)

Opis:

Gra Funko Pop! Blitz  to fajna gra logiczna, w której musisz przesuwać postacie znanych bohaterów trzy lub więcej z rzędu, gromadzić punkty, powiększać swoją kolekcję postaci.

Na ekranie pojawia się duża plansza 7 na 7 z twarzami i pyskami postaci znanych z filmów, kreskówek i programów telewizyjnych. Zadanie jest standardowe, musisz przesunąć elementy tak, aby w linii pionowej lub poziomej było kilka identycznych. Następnie połączone znikają i robią miejsce dla innych postaci. Wielkość premii uzależniona jest od skali sukcesu, liczby punktów otrzymanych za wyniki. Algorytm jest uproszczony, można wziąć pod uwagę nie tylko elementy umieszczone w rzędzie, ale także inne pobliskie, z zastrzeżeniem pewnych zasad.

Proces obserwuje pewien bohater, początkowo będzie to Shrek. Po zgromadzeniu wystarczającej liczby monet kolejne zostaną odblokowane, użytkownik będzie miał prawo do stworzenia całej kolekcji. Produktywne działania, w których wiele komórek jest czyszczonych na raz, motywują obserwatora do krótkotrwałego zatrzymania procesu gry, zademonstrowania ciekawego sposobu, dodania boostera. Pomiędzy zadaniami możesz śledzić oceny, analizować możliwości nowych akwizycji przy aktualnych oszczędnościach. Monity tekstowe pomagają szybko zrozumieć niuanse.

Charakterystyczne cechy Funko Pop! Ciężkie bombardowanie:

  • zbiór identycznych figur w jednej linii, co najmniej trzy;
  • indywidualne talenty postaci;
  • zabawne dopalacze;
  • zdobywanie punktów za udane działania;
  • otwieranie pudełek z nagrodami.

Intuicyjność rozgrywki oraz obecność postaci znanych dzieciom i dorosłym przyciągają uwagę wielu użytkowników. Łamigłówka Blitz zmusza do utrzymywania wysokiego tempa, podejmowania szybkich decyzji, gdyż zadanie jest ograniczone czasowo, na osiągnięcie rekordu jest tylko minuta. Monotonia celów sprawia, że ​​sytuacje są zbyt podobne, cotygodniowe czynności i bonusy urozmaicają. Bohaterowie z animowanymi umiejętnościami wywołują uśmiech na twarzy, przyjemna ścieżka dźwiękowa wzmacnia pozytywny nastrój. Baw się dobrze, rozwiązując zadania, zbierz komplet swoich ulubionych bohaterów!


Reklama

Pobierz Funko Pop! Blitz 1.9.4

Nowości w tej wersji
New this week:
• More options to extend your match and earn higher scores!
• New Weekly Event
• General bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.9.4 (201324)
Data umieszczenia 2021-08-02 19:42
rozmiar 102.32 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/19 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |