Dragon of Salvation
0 (0)

Dragon of Salvation

Opis:

Gra Dragon of Salvation  - to kolorowe Roleviki z elementami tower defense, które zgromadzą grupę wojowniczych postaci i ochronią kryształy przed atakiem wrogich drużyn.

Gracz otrzymuje kilka fantastycznych postaci, gotowych do walki z każdym stworzeniem, które wkroczyło na kryształy lub wieże. Czasami bitwy na otwartej przestrzeni toczone są po prostu po to, aby zapewnić przewagę jednej ze stron, bez ochrony konkretnego obiektu. Drużyna może udać się do Niebiańskiego Miasta, wziąć udział w bitwach na kontynencie, wyruszyć na wyprawę. Istnieje również możliwość zaliczenia bohaterskiej przygody lub zadania. Każda opcja oznacza indywidualny zakres tętniących życiem lokalizacji. Specyfika problemu zależy od wybranego formatu rozgrywki. Poszukiwacze wrażeń pokochają międzyserwerowy tryb PvP.

Totemy mają unikalne umiejętności, ważne jest, aby dokładnie przestudiować umiejętności każdego z nich i stworzyć najlepszą drużynę zdolną do pokonania każdej demonicznej grupy. Bitwa odbywa się automatycznie, użytkownik szuka tylko optymalnych kombinacji totemów. W niektórych sytuacjach musisz wyraźnie wskazać pozycję każdego wojownika na polu. Jeśli w strategii są znaczące błędy, możesz zmienić układ sił, wpłynąć na sytuację w pewnym momencie. Dopuszczalne jest tylko krótkie działanie pomocnicze. Po zwycięstwie drużyna otrzymuje nagrody. Użytkownik może wydawać fundusze na różne ulepszenia, osobno zwiększając poziom każdej postaci.

Charakterystyczne cechy gry Dragon of Salvation:

  • ochrona głównego klejnotu przed agresywnymi potworami;
  • unikalne umiejętności bohaterów;
  • różne klasy wojowników, odblokowujące silnych wojowników;
  • szerokie możliwości ulepszeń mocy;
  • skarby i premie.

Twórcy dużo uwagi poświęcili oprawie graficznej projektu, stworzyli niesamowite strony, szczegółowo opisując każdą sekcję magicznych terytoriów. Wygląd bohaterów w pełni odpowiada stylowi fantasy, powstało wiele efektownych stylizacji. Na szczególną pochwałę zasługują efekty specjalne, akcjom w bitwach towarzyszą błyski i eksplozje, cały ekran może nawet ściemnieć, poza obszarem, w którym następuje atak. Ciesz się cudownym widowiskiem walk z elementami magii, pozwól szarżować godnym odrzuceniem antagonistów!


Reklama

Dragon of Salvation

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/19 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |