Opis:

Gra Gnomitaire to gra karciana w pasjansa dla twojego Androida, która jest złożona zgodnie z klasyczną recepturą gatunku, ale ze względu na specjalne karty nie wszystko jest tutaj takie oczywiste i będziesz musiał dużo to rozgryźć, ale to jest główny punkt!

Grę przygotował niezależny deweloper Arnold Rauers, na którego koncie jest to już szósty projekt. Warto dodać, że wszystkie jego wczesne prace wyróżniały się nietypowym wyglądem i prezentacją, na przykład jego dziełem była również szalona gra Maze Machina! Jeśli więc podoba Ci się ten styl, możesz zapoznać się z innymi jego projektami, nie zawiedziesz się, ale wrócimy do naszego nowego produktu.

Główną cechą układu jest to, że karty nie mają znanego wielu nominałów, są rysowane różnymi obrazami, których specjalny cel będziesz musiał się dowiedzieć. Jedyne, czym należy się kierować na samym początku, to kolor kart, a układając je w kolejności należy wziąć pod uwagę, że w każdym stosie nie może być kart o powtarzalnym kolorze, a także należy zwrócić uwagę na dolną część karty, która wskazuje kolory, które można na niej użyć położyć. Na szczęście na początku gry otrzymasz krótki samouczek, który pomoże ci zrozumieć podstawowe niuanse.

A propos - gra jest stylowa i zdecydowanie nie wymaga dużej mocy od twojego urządzenia. Kolejną wygodną cechą był fakt, że ze względu na niewielką liczbę kart w układzie (16 sztuk) gry będą działać szybko, można je zakończyć w zaledwie 5 minut, co jest wygodne dla formatu mobilnego.

Cechy gry Gnomitaire na Androida:

  • Nowe spojrzenie na klasycznego pasjansa;
  • Świetny projekt map i wszystkiego dookoła;
  • Niezwykła i ciekawa rozgrywka;
  • Krótkie gry trwające 5 minut, nie więcej;
  • Istnieją tabele ocen, w których może znajdować się Twój rekord;
  • Żadnych zakupów, a co tu kupić?

Wady gry:

  • Musisz zagłębić się w rozgrywkę, ale jest szkolenie;
  • Jest trochę reklamy, która nie przeszkadza.

Podsumowując: gra Gnomitaire najwyraźniej nie przyciąga żadnej rewolucji ani arcydzieła, ale może stać się twoim dobrym towarzyszem i pełnoprawnym zabójcą czasu podczas długiej podróży, więc zalecamy zapoznanie się z nią!


Reklama

Pobierz Gnomitaire 1.0.3.1

Nowości w tej wersji
+ Reduced maximum rank points you can lose when reaching Rank 1,2,3 in a Challenge match.
+ Added display for the player amount of a completed Challenge.
informacje ogólne
wersja 1.0.3.1 (9)
Data umieszczenia 2021-03-11 06:44
rozmiar 46.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/20 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |