Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure
0 (0)

Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure

Opis:

Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure  to ognista gra akcji , w której słynny kot biegnie przez magiczny park rozrywki i strzela psotnymi szopami.

Użytkownik steruje fajnym Tomem planującym prowadzenie parku rozrywki. Wszystkie obiekty zostały już umieszczone na swoich miejscach, ale znani już antagoniści - szopy - przeszkadzają w odkryciu i zachwycają zwiedzających. Konieczne jest bieganie po terytorium i trafianie we wrogów celnymi strzałami z blastera. W dużym arsenale broni gracz z pewnością znajdzie najbardziej odpowiednie narzędzie. Drobni złoczyńcy mogą się schować wszędzie i nagle pojawić się. Ważne jest, aby reagować szybko i być zwinnym. Im dalej możesz biec, tym bardziej agresywni są wrogowie. Przygotuj się także na starcia z kapitanami szopów.

Złe bestie nie tylko tworzą atmosferę chaosu, ale także wyłączają atrakcje i kradną złote koła zębate. Bez tych części mechanizmy się nie uruchomią, musisz znaleźć brakujące elementy i przywrócić uszkodzone struktury. Po oczyszczeniu jednej części terytorium odblokowany zostanie kolejny świat, głównym bohaterem będzie jeden z przyjaciół kota. Eksploruj magiczne miejsce, przemierzaj Dziki Zachód i poznaj estetykę dżungli. Oprócz narzędzi warto zebrać inne cenne przedmioty. Aby zmienić wizerunek totemu, można wydać różne kryształy.

Charakterystyczne cechy gry Talking Tom Blast Park:

  • blaster strzelający do przeciwników;
  • odblokowywanie nowych modeli broni;
  • unikanie kontrataków;
  • możliwość zmiany głównego bohatera;
  • monety za zniszczone szopy.

Endless Runner ma odważną oprawę graficzną, która sprawia, że ​​przygoda jest przyjemnie imponująca. Deweloper zachowuje zasadę intuicyjnego sterowania swoimi projektami, tak aby najmniejsi gracze mogli rozgryźć rozgrywkę i rozpocząć barwną podróż. Różnorodność nagród i bonusów motywuje Cię do aktywniejszego działania. Perspektywa otwarcia innych lokacji i interakcji z przyjaciółmi Toma dodają urozmaicenia, eliminują nudę. Wysoka dynamika nie pozwala na rozproszenie uwagi, sprawia, że ​​zagłębisz się w proces i skupisz się na zadaniu otwarcia parku dla zabawnych zwierzątek. Pomóż swoim ulubionym bohaterom rozprawić się ze złoczyńcami!


Reklama

Pobierz Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure 1.0.3.166

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor gameplay improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.3.166 (50)
Data umieszczenia 2021-05-08 01:28
rozmiar 44.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/21 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |