GODDESS KISS: OVE
0 (0)

Opis:

Gra GODDESS the KISS:  OVE - jest ciekawa Roleviki, w której drużyna wojowniczych i kapryśnych dziewczyn poluje na mutanty, aby uratować wszechświat przed zniszczeniem.

Przedłużające się działania wojenne dobiegły końca, wirus, który powoduje negatywne przemiany w organizmach różnych stworzeń, stał się przypomnieniem strasznej sytuacji z przeszłości. Spokojne i odpowiednie zwierzęta po mutacji stają się potworami. Tylko specjalnie wyszkoleni bohaterowie zjednoczeni w drużynie są w stanie z nimi walczyć. Użytkownik kontroluje tę małą armię, składającą się w całości z kobiet. Do walk z przeciwnikami musisz dokładnie się przygotować, trenować. Nagrody otrzymane po bitwach wymieniane są na ulepszanie umiejętności, zdobywanie nowych talentów. Urocze młode damy uwielbiają relaksować się w domu, można urządzić mieszkanie, wybrać oryginalne rozwiązania wnętrzarskie.

Totemy mogą walczyć samodzielnie, ale ważne jest, aby przemyśleć strategię z wyprzedzeniem. Każda dziewczyna ma swoje mocne i słabe strony, używa określonego zestawu atrybutów i ma krnąbrny charakter. Ciągłe szkolenie i kompetentne rozmieszczenie mechów pozwoli ci skuteczniej walczyć. W konfrontacji z potworami pomogą też futurystyczne bronie, roboty i inne narzędzia. Deweloper stworzył kilka formatów rozgrywki, które pozwalają doskonalić swoje umiejętności w centrum szkoleniowym, używać starożytnej broni i zyskać przewagę, dołączając do gildii.

Charakterystyczne cechy gry GODDESS KISS:

  • walka dzielnych piękności z grupami potworów;
  • rozmieszczenie postaci z uwzględnieniem poszczególnych ról;
  • szkolenie walczących piękności;
  • odblokowywanie umiejętności, sprzętu;
  • stworzenie wygodnego domu dla pozostałych podopiecznych.

Projekt graficzny projektu wykonany w stylu anime. Żywe efekty specjalne zamieniają każdą bitwę w spektakl. Najważniejsze to znaleźć idealną kombinację wojowników i poświęcić dużo czasu na doskonalenie umiejętności. Użytkownik jest zaproszony do przeczytania wspaniałej powieści składającej się z kilkunastu odcinków. Fabuła i bogate w zawartość historie wciągają Cię w świat gry. Ponad trzysta poziomów tworzy wciągającą historię. Ścieżka dźwiękowa podkreśla skalę odpowiedzialności zespołu i uwidacznia zagrożenia. Armia Goddess Kiss czeka na swojego naczelnego dowódcę!


Reklama

Pobierz GODDESS KISS: OVE 1.13.11

Nowości w tej wersji
1. Introducing Boss Raid
2. Adding 1 new characters
3. Holding Spin-off events
4. Fixed known errors
informacje ogólne
wersja 1.13.11 (13)
Data umieszczenia 2020-12-12 09:31
rozmiar 68.97 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje FLERO Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/21 12:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |