Opis:

Gra Age of Apes  - ta fajna strategia, w której małpy budowały miasto, walczą i handlują z innymi armiami, zbierają zasoby i kradną, latają w kosmos w poszukiwaniu bananów.

Po zniknięciu ludzi na planecie rozpoczęła się era małp. Rozwijają swoje osady, szukają nowych rozwiązań technologicznych, rozwijają naukę, chcą podróżować w kosmos. Jest informacja, że ​​w bezmiarze galaktyki ukrytych jest wiele bananów, to najlepsza zachęta dla bohaterów. Użytkownik gromadzi zespół wojowników zdolnych do stawienia oporu obcym klanom. Pod kierownictwem naczelnego wodza bohaterowie budują budowle obronne, uczestniczą w widowiskowych bitwach i walczą o karawany z ważnymi zasobami. Możesz wybrać legalne metody pracy, zarezerwować czas na znalezienie i wydobycie potrzebnych przedmiotów. Alternatywą jest kradzież tego, co ktoś zdobył, z perspektywą zaostrzenia wojny.

Na mapie lokalnej widoczne jest tylko Twoje miasto, na mapie globalnej możesz kontemplować inne osady, śledzić różne procesy na ich terytoriach. Interakcja z bohaterami z sąsiednich osad nie ogranicza się do napadów i konfrontacji; możesz handlować lub zawierać sojusze, aby wzmocnić własne zdolności. Budowanie linii zachowania wpłynie na poziom zatrudnienia postaci w określonych kierunkach. Jeśli uda się nawiązać kontakt z sąsiadami lub spacyfikować ich siłą, prawdopodobieństwo wysłania w kosmos znacznie wzrośnie.

Charakterystyczne cechy gry Age of Apes:

  • utworzenie armii naczelnych;
  • Bitwy PvE, porządkowanie relacji z innymi klanami;
  • gromadzenie zasobów na różne sposoby;
  • odbiór rakiety do lotów kosmicznych;
  • eksplorowanie świata w ruinach, znajdowanie skarbów.

Proces tworzenia samolotu z wielu części wymaga energii i uwagi. Gotową rakietę trzeba jeszcze eskortować, podwładni nie mogą samodzielnie wykonywać tak dużych zadań. Kolorowa futurystyczna historia, która urzeka fabułą. Projekt posiada przemyślany system ulepszeń, wystarczy zdecydować, co w danym momencie pompować. Gracz musi podejmować decyzje, często zadawane pytania wielokrotnego wyboru. Przygotuj się na odpowiedzialną misję pomocy małpie w przełomie naukowym!


Reklama

Pobierz Age of Apes 0.37.8

Nowości w tej wersji
- New gameplay: Fortress Takeover. Capture enemy buildings to win.
- New Fighter: Fiona, a fiery female fighter active in the arena.
- New events: Feat of Strength, Mighty Squad. Complete designated quests to win rewards.
- New Spectrum Chip pack: purchase to get more Spectrum Chips.
- Optimizations: improved Great Train Race displays and combined battle reports; improved Mail interface display; improved Praise the Bananas interface display.
informacje ogólne
wersja 0.37.8 (8378)
Data umieszczenia 2022-02-04 01:04
rozmiar 691.99 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Wszystkie aplikacje tap4fun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/22 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |