Party Royale: Faceci nie upadają!
0 (0)

Party Royale: Faceci nie upadają!

Opis:

Gra Party Royale
: Chłopaki nie upadają!
To zabawna gra casualowa, w której urocze postacie biegają po strukturach nad wodą, chodzą i przeskakują przeszkody, popychają przeciwników w imię wyższości.

Użytkownik wybiera mapę z określonym zestawem wyzwań, a następnie nie czeka długo, aż system podniesie przeciwników. Istnieje również możliwość udziału w losowych misjach. Każda lokalizacja ma indywidualne cele, nie należy przyzwyczajać się do jednego rodzaju zadań. Gdzieś wystarczy przepchnąć przeciwników i pozostać na proponowanej konstrukcji, gdzieś trzeba dotrzeć w określone miejsce. Czasami trzeba dużo wysiłku, żeby nie spaść. Kilka zadań jest wydawanych na raz, gracz zgadza się je wykonać i wyrusza na start razem z dwudziestoma tuzinami biegaczy.

Przeszkody uderzające w rozmiar aktywnie się poruszają, zasadniczo ważne jest, aby szybko podjąć decyzję, jak pokonać ten lub inny element. Na bieżni postać jest zmuszona do poruszania się w górę pod kątem, gdy na mechanizm często spadają ogromne owoce. Wśród innych poziomów są opcje z rozgrywkami piłkarskimi, skakaniem po płytach. Możesz także rozpieszczać się przyjęciem w tradycyjnym barze na niewielkim obszarze, z dużym ryzykiem upadku z innego ogromnego gadżetu, który regularnie przechodzi po powierzchni konstrukcji. Inna oryginalna zabawa też jest bardzo ryzykowna, deweloper obiecuje zaktualizować listę dostępnych poziomów. Odblokowywanie lokacji następuje stopniowo, dopuszcza się powrót do przeszłych prób, ale bez możliwości otwarcia po nich czegoś nowego.

Charakterystyczne cechy gry Party Royale
: Chłopaki nie upadają!
:

  • eliminacja rasy królewskiej;
  • 20 uczestników w każdym wyścigu;
  • masywne ruchome bariery;
  • nagrody w postaci monet lub XP;
  • różnorodność map / poziomów.

Projekt ma intuicyjną obsługę, zrozumiałą dla użytkowników w każdym wieku. Użyj joysticka po lewej stronie, aby dostosować kierunek i tempo ruchu. Po prawej stronie znajdują się klawisze skoku i opcja kopnięcia. Kolorowe odcienie grafiki ładują się jasnym nastrojem. Szeroki wybór testów eliminuje uczucie zbliżenia celów, przeciwnicy zawsze zachowują się inaczej. Zostań najlepszym wśród biegaczy i staraj się zachować równowagę, aby udowodnić swoje prawo do prowadzenia!


Reklama

Pobierz Party Royale: Faceci nie upadają! 0.33

Nowości w tej wersji
Bar Party Changes,
Quality of Life improvements,
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 0.33 (33)
Data umieszczenia 2020-11-22 13:23
rozmiar 49.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Playspare na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/23 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |