Opis:

Game Rush Royale  - to ciekawa strategia, która obroni bazę przed potworami, zbierze karty żołnierzy i wezwie ich do walki z najeźdźcami.

Użytkownik otrzymuje witrynę podzieloną na kwadratowe komórki. Antagoniści będą poruszać się po obwodzie, ważne jest, aby zatrzymać ich na czas, aby nie mogli przejść przez całą otwartą ścieżkę. Gracz umieszcza magów, łuczników i wojowników, którzy zabijają wrogów. W grze nie ma wież, musisz pracować z wojownikami przedstawionymi w formacie mapy. Głównym zadaniem jest wymyślenie najlepszego algorytmu pozycjonowania bohaterów, tak aby wytrzymali jak najdłużej rosnącą liczbę przeciwników.

Każda zniszczona kreacja zwiększa liczbę monet w skarbonce. Zarobki trzeba natychmiast wydać na wezwanie dodatkowych żołnierzy. Dostępne są również ulepszenia przy łączeniu identycznych typów jednostek, ulepszenia zdolności konkretnych postaci. Włączenie trybu przeciwnego dla rzeczywistych użytkowników prowadzi do podziału pola na dwie osobne sekcje. W górnej połowie ekranu możesz zobaczyć, jak podwładni innego gracza radzą sobie z misją. Dolna połowa pokazuje, co dzieje się w Twojej bazie. Ataki potworów są duplikowane, przeciwników możesz zabijać tylko we własnej strefie.

Charakterystyczne cechy gry Rush Royale:

  • ochrona małego obszaru przed potworami;
  • zbieranie kart z fajnymi postaciami;
  • unifikacja i regularne ulepszanie jednostek;
  • gromadzenie punktów do przyzywania nowych bohaterów;
  • Formaty PvP i kooperacyjne.

Połączenie gatunku kart z tower defense sprawia, że ​​projekt jest bardziej oryginalny. Zadania systematycznie się komplikują, potwory stwarzają przeróżne kłopoty. Z czasem prawidłowe rozmieszczenie jednostek staje się prawdziwą zagadką. W przypadku długiej konfrontacji konieczne jest dokładne przemyślenie manewrów strategicznych i taktycznych. Możesz kontemplować sytuację z góry, kolorowa, kreskówkowa grafika tworzy zabawne otoczenie. Wojownicza melodia w tle pomaga skupić się. Stwórz idealną kombinację sił swoich szarż, aby zniszczyć antagonistów na początku drogi!


Reklama

Pobierz Rush Royale 12.0.33975

Nowości w tej wersji
Welcome to Update 12.0!

- Some special items have appeared in the game: The Book of Secrets and the Gold Coin, which can instantly upgrade a unit of ANY rarity;
- Dungeons! New floors and powerful bosses are waiting for you;
- New talents for the Zealot and Meteor units;
- A new legendary unit;
- A complete redesign of the legendary hero Zeus;
- Unique event rewards are now more accessible;
- Lots of other improvements and balance changes!
informacje ogólne
wersja 12.0.33975 (33975)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:14
rozmiar 91.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/23 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |