Opis:

Smashy Duo  to wciągająca gra zręcznościowa , w której kilku bohaterów konfrontuje się z tłumem zombie, wystrzeliwuje śmiercionośną piłkę i odbija ją w celu powtarzania ciosów.

Górna połowa pionowego ekranu jest wypełniona potworami i chodzącymi trupami. Nie mogą przejść poniżej ze względu na niezawodną betonową przegrodę. Dolną połowę zapewniają dwa przedziały użytkownika. Wojownicy rzucają dużą piłką w przeciwników, niszczą jednego z nich. Dalej sprzęt sportowy wraca, w pewnym momencie wyprzedza jednego z bohaterów. Konieczne jest uderzenie piłki na czas, aby leciała w przeciwnym kierunku.

Zombie są w ciągłym ruchu, ale jest ich wiele, co pozwala napastnikowi zawsze kogoś nakarmić. Bojownicy przeciwko złym duchom mocno stoją na pozycjach, nie biegną. Kiedy piłka leci w ich kierunku, w ułamku sekundy możesz zrozumieć, który z dwóch śmiałków będzie musiał wykonać następny manewr. Niewielkie opóźnienie doprowadzi do zniszczenia wojownika i zakończenia etapu rozgrywki. Po zakończeniu system analizuje wyniki i wydaje monety bonusowe za zakupy. W skrzyniach z prezentami można znaleźć dodatkowe monety, nowe potwory, odblokowanie trybu przygodowego i inne ciekawe rzeczy. Można również odmówić ukończenia, kontynuować biorąc pod uwagę stratę i brak nagród.

Charakterystyczne cechy gry Smashy Duo:

  • wystrzeliwanie ognistej kuli w hordy żywych trupów;
  • potrzeba uderzenia w muszlę do badmintona;
  • odblokowanie ponad stu postaci;
  • kampania z poziomami i przygodami;
  • 5 fajnych power-upów, bonusów.

Przed następnymi poziomami użytkownik ma do dyspozycji automat do gry, losowo wybiera dwie postacie ze stu. Bojownicy używają czegoś podobnego do rakiet do badmintona, a także uderzają piłkę różnymi łopatami, kijami hokejowymi i innymi oryginalnymi narzędziami.

Sterowanie jednym dotknięciem pozwala szybko zrozumieć zasady manewrowania. Projekt ćwiczy reakcję i wymaga większej uwagi. Łatwo trafić przeciwnika, trudniej jest przeżyć po powrocie pocisku. Wzmacniające bonusy umożliwiają bardziej produktywne działanie. Do uroczej grafiki dodano efekty specjalne, dzięki czemu bitwy są jaśniejsze. Naucz się pozostawać na polu bitwy przez długi czas, reaguj na kontrataki!


Reklama

Pobierz Smashy Duo 5.3.1

Nowości w tej wersji
- Other bug fixes
informacje ogólne
wersja 5.3.1 (192)
Data umieszczenia 2021-08-11 22:21
rozmiar 58.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/24 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |