Billion Builders
0 (0)

Opis:

Game of Billion Builders  - symulator budowania, w którym gracz będzie musiał zbudować budynek wzdłuż torów kolejowych, zarabiać pieniądze i zatrudniać pracowników do tworzenia nowych obiektów.

Na początku użytkownik widzi mały pociąg poruszający się po otwartej przestrzeni z minimalną ilością roślinności. W zasięgu wzroku nie ma ludzi ani budynków. Jednym kliknięciem zatrzymasz transport, wiele postaci w hełmach natychmiast z niego wyjdzie. Oczyszczą teren, przygotują wszystko na pojawienie się nowego budynku i za chwilę zademonstrują ukończony projekt, z obiektem zbudowanym we wskazanym miejscu. W proces zaangażowany jest również specjalistyczny sprzęt. W tempie działań uderzają pewne futurystyczne mechanizmy. W zadaniach biorą udział nawet latające spodki.

Po wysokiej jakości wykonaniu pracy gracz otrzymuje wirtualne pieniądze, ponieważ zgłasza pomysły i prowadzi. Podwładni szybko wsiadają do pociągu i kontynuują podróż, czekając na kolejne instrukcje. Zarobione pieniądze można przeznaczyć na pozyskanie nowych pracowników, szkolenia i podwyższenia poziomu dla obecnych pracowników. Menedżer ma możliwość wpływania na szybkość interakcji między ludźmi, a pompowanie pozwoli również na zwiększenie objętości ładunków przemieszczanych przez każdego bohatera na raz.

Charakterystyczne cechy gry Billion Builders:

  • odrodzenie cywilizacji na pustych terytoriach;
  • nadzór nad robotami budowlanymi;
  • otrzymywanie pieniędzy za każdy ukończony budynek;
  • rozbudowa personelu;
  • doskonalenie umiejętności budowniczych.

Bezpretensjonalny symulator pozwala się zrelaksować i obserwować, jak rośnie i rozwija się środowisko miejskie. Jestem bardzo zadowolony z dyscypliny bohaterów, bez pytania wykonują powierzone im zadania. Niezła grafika i przyjemna melodia dodają rozgrywce. Szczegółowy opis procesów budowlanych jest interesujący dla obserwatora. U dołu ekranu znajduje się skala pieniędzy, która pokazuje, jak każdy manewr przynosi dodatkowy dochód. W niekończącej się rozgrywce łatwo jest budować kompleksy konstrukcyjne na dużą skalę, aby przywrócić puste lokacje z nieznanych powodów. Możliwości ogranicza tylko poziom ambicji menedżera, dostępne są wszystkie niezbędne narzędzia do odbudowy cywilizacji!


Reklama

Pobierz Billion Builders 2.8.20

Nowości w tej wersji
- improved gameplay
informacje ogólne
wersja 2.8.20 (41)
Data umieszczenia 2021-04-09 23:48
rozmiar 28.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/24 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |