Opis:

Gra Short Ride  to urocza gra zręcznościowa , w której bohater porusza się naprzód przez niebezpieczne przeszkody za pomocą różnych rodzajów transportu, próbując przetrwać dłużej.

Na starcie bohater otrzymuje rower lub inny oryginalny niewielkich rozmiarów transport, którym musi przejechać zaplanowane odcinki ścieżki. Główny bohater toczy się po dwuwymiarowych lokacjach z szaloną liczbą pułapek. Użytkownik obserwuje to, co dzieje się z boku, steruje odważnym bohaterem i śledzi jego przygody. Głównym celem jest dotarcie do mety w jednym kawałku i zebranie po drodze 3 gwiazdek. Ukończenie misji (pełnej lub częściowej, z niepełnym zestawem gwiazdek) pozwala odblokować trudniejsze poziomy i przejść dalej, z nowymi mocami i nowymi pojazdami.

Każdy poziom obejmuje pokonywanie określonej odległości z kolcami, ostrymi włóczniami, bombami i dziwnymi mechanizmami uderzeniowymi. Te ostatnie są zwykle umieszczane za znakiem STOP, aby umożliwić zatrzymanie się, zobaczenie, jak działa dana rzecz i zaplanowanie dalszego ruchu. Wstrząsy, chybotanie i urazy są prawie nieuniknione. Ważne jest, aby robić uniki, zmieniać pozycję ciała i prędkość ruchu. Na ekranie nie ma nic rozpraszającego, tylko minimum dodatkowych informacji. W górnych rogach wyświetlane są wskaźniki wybranych gwiazd i wolnych żyć, a czas misji odliczany jest od dołu. Te czynniki będą decydujące o przyznaniu punktów temu, któremu udało się ukończyć poziom.

Charakterystyczne cechy gry Short Ride:

  • ekstremalne wycieczki z wieloma przeszkodami;
  • kolce, bomby, śmiercionośne konstrukcje po drodze;
  • rower, segway, inny kompaktowy transport;
  • różnorodność urazów i urazów;
  • śledzenie czasu do pokonania dystansu.

Deweloper starannie przemyślał sceny z urazami, rozpryskami i fontannami krwi, odlatującymi kończynami i innymi śmieciami utrzymanymi w kreskówkowym stylu. Utracono poczucie realizmu, rozgrywka staje się wręcz zabawna. Konieczne jest zminimalizowanie upadków, fajna fizyka komplikuje zadanie, bohater jest mniej posłuszny niż by chciał. Spacery są stosunkowo krótkie i traumatyczne, warto wysłuchać podpowiedzi tekstowych i strzałek, wybrać optymalny model zachowania i odpowiednio wcześnie dostosować taktykę. Oddział jest gotowy do rozpoczęcia!


Reklama

Pobierz Short Ride 1.7

Nowości w tej wersji
- Infinity lives - you don't have to wait or watch videos to continue playing
- All the levels for free
- Save the created levels
- Some bugs removed
informacje ogólne
wersja 1.7 (15)
Data umieszczenia 2022-02-06 22:31
rozmiar 49.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje gametornado na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/25 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |