Dungeon Winners RPG
0 (0)

Opis:

Dungeon Zwycięzcy gry RPG  jest oparte na pikselach RPG oferowanej do walki z potworami lub prawdziwych graczy, turnieje uczęszczać, brać udział w rajdach na złych duchów.

Przed rozpoczęciem użytkownik wybiera, w jakim formacie bohater będzie wędrował po lochach. Możesz samodzielnie udać się na bitwy lub zorganizować drużynę wojowników kontrolowanych przez inne osoby. Po podjęciu decyzji postać szybko pojawia się na lokacji z antagonistami, rozpoczynają się liczne bitwy z potworami. Zwycięstwo w każdej konfrontacji przynosi trofea i różne przydatne przedmioty, w tym broń i wyposażenie. Te elementy mogą być modyfikowane w celu dodania osobowości do wyglądu wojownika. Ponad 180 skórek pozwala stworzyć oryginalny obraz, założyć zbroję w odcieniach magii, lawy i innych jasnych kolorów.

Turnieje mają areny, na których organizowane są walki między postaciami użytkowników. Podnoszenie poziomu umiejętności, używanie czołgów i innego wyposażenia jest fundamentalnie ważne w pojedynkach. Konieczne jest wykazanie się talentami bojowymi i nie ograniczanie się do banalnych kliknięć. Każda bitwa oceniana jest dość surowo, przy wyborze zwycięzcy brane są pod uwagę najmniejsze szczegóły taktyki. Zarówno pojedynki pojedyncze, jak i zespołowe są dostępne w dowolnych trybach. Deweloper skupił się na interakcji między graczami, zapewnił możliwość tworzenia klanów, komunikowania się na specjalnym czacie, robienia planów i omawiania perspektyw ataków na potężne wrogie stworzenia.

Charakterystyczne cechy gry Dungeon Winners RPG:

  • walka z potworami w pojedynkę lub z drużyną przyjaciół;
  • dołączanie do klanów, czatowanie;
  • wspólne naloty na śmiałych bossów;
  • tryby z pojedynkami PvP, przygodami, zadaniami;
  • cenne nagrody, ulepszenia broni i wyposażenia.

Pixel art dodaje rozgrywce nostalgicznego akcentu. Każdy może wybrać misję zgodnie ze swoim nastrojem, wykonać zadanie, skoncentrować się na bitwie online lub zanurzyć się w przygodową historię. Wydarzenia rozgrywają się na kilkudziesięciu mapach, bohater odwiedzi lasy, jaskinie, piwnice. W realizacji planów wojownikowi pomogą fajne zwierzaki, poza kotem, psem i dinozaurem można zdobyć magiczne stwory, takie jak demoniczna czy ognista dusza. W lochach brakuje najlepszych wojowników!


Reklama

Pobierz Dungeon Winners RPG 1.10045

Nowości w tej wersji
Graphics improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.10045 (10045)
Data umieszczenia 2022-01-12 06:22
rozmiar 3.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Last Limit na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/26 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |