Monster Truck Stunts
0 (0)

Opis:

Gra Monster Stunts Truck to  - to symulator wyścigów, w którym ogromne samochody-potwory ścigają się po niebie, zaskakują sztuczkami, zbierają monety i po prostu sprawdzają wytrzymałość toru.

Użytkownik będzie musiał prowadzić ogromną ciężarówkę na gigantycznych kołach. Przy wyborze trybu kariery głównym zadaniem będzie szybkie pokonanie określonego fragmentu drogi, docierając do mety w jak najkrótszym czasie. Po wyścigu jeźdźca zostanie przywitany przez małą grupę zadowolonych kibiców, jeśli uda im się dotrzeć do celu. Na drodze kierowca będzie regularnie pokazywał akrobacje, co jest podyktowane charakterystyką każdego toru wyścigowego. Możesz doskonalić i doskonalić swoje umiejętności w prowadzeniu dużych pojazdów na wysokości górskich szczytów. Zaleca się również zbieranie złotych monet na torze, aby kupić nowe żelazne konie.

Pionowa rampa gwarantuje ekstremalność w każdej podróży. Widok trzeciej osoby pozwala wziąć pod uwagę wszystkie niuanse sytuacji, aby z wyprzedzeniem zauważyć najbardziej problematyczne odcinki ścieżki. Deweloper oferuje trzy różne metody sterowania, dzięki czemu gracz wybiera najlepszą opcję zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wybierając wirtualną kierownicę lub dotykowe przyciski do jazdy, wystarczy dotknąć określonych obszarów ekranu. Dostępny jest również akcelerometr, który umożliwia sterowanie przez przechylanie gadżetu mobilnego.

Charakterystyczne cechy gry Monster Truck Stunts:

  • niebezpieczne wycieczki monster trucków na wysokościach górskich;
  • odblokowywanie fajnych samochodów;
  • fajne akrobacje kaskaderskie;
  • trzy sposoby sterowania maszyną;
  • darmowe i szybkie tryby.

W trybie swobodnym można jeździć bez wyraźnych celów lub restrykcyjnych parametrów. Przepiękna trójwymiarowa grafika pozwala cieszyć się kolorowymi krajobrazami na górskich stokach. Oryginalne tory urzekają na długi czas, długie wyścigi pozwalają uciec od tego, co dzieje się w prawdziwym świecie i zanurzyć się w atmosferze rozgrywki.

Monety i bonusy stają się dodatkową motywacją, chcesz odblokować więcej żelaznych potworów i jeździć na każdym z nich. Wśród oczywistych wad warto zwrócić uwagę na nadmiar reklam, które trochę psują nastrój. Reszta projektu jest doskonała i zdecydowanie zasługuje na uwagę fanów wyścigów!


Reklama

Pobierz Monster Truck Stunts 1.1.31

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.31 (63)
Data umieszczenia 2022-04-14 05:22
rozmiar 80.81 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/26 12:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |