The Walking Dead: Survivors The
0 (0)

The Walking Dead: Survivors The

Opis:

The Walking Dead: Ocaleni gra to strategia dla Androida, ale jak wszyscy zrozumieć, że kontekst, w jaki sposób i dlaczego gra pojawiła, a także istotą na świecie, które zostaną zaprezentowane w nim, jest tutaj ważne, co jest, co będziemy robić.

Nawiasem mówiąc, grę przygotowaliśmy w studiu Elex, którego projekty mają w większości szereg oczywistych problemów. Na początek prawie każdy jest klonem czegoś bardziej znanego i wysokiej jakości, a nie tylko mechanicy uwielbiają klonować w studio, ale nazwy z pewnością będą ich przypominać. Drugi problem to jakość projektów, których oceny praktycznie nie przekraczają 4 punktów, co jest skromne. Jednak ostatnio studio podjęło decyzję i wypuściło swój główny hit - Magic Rush: Heroes, który może być kolejnym klonem, ale bądźmy szczerzy, takich klonów są dziesiątki, jeśli nie setki. Ale ten nie tylko ma dobrą ocenę, ale był także w stanie przekroczyć próg 10 milionów pobrań, co jest doskonałym wynikiem. Czas pokaże, czy nowość okaże się kolejną porażką, czy też pójdzie nową drogą i zobaczymy, co zostanie nam zaoferowane.


Pierwsze co rzuca się w oczy to informacja, że ​​gra powstała na licencji twórców, a to dobry znak. Z drugiej strony seria już została zamknięta, jej ostatnie sezony były pod podłogą, a próba ponownego uruchomienia wszechświata nie powiodła się. Nic więc dziwnego, że próbując zarobić na dawnej świetności, licencje są dystrybuowane do prawie każdego. Drugi dzwonek, który zauważyliśmy, to gatunek gry. Jak wiemy, takie strategie rzadko różnią się chociażby jakimś ruchem, szczególnie na pierwszych etapach rozwoju, a patrząc na rozgrywkę od razu przypomina nam etap serii o tej samej nazwie, w której bohaterowie spędzili prawie cały sezon na farmie. Nawiasem mówiąc, to właśnie po tej chwili seria zaczęła mijać, choć nie bez udanych prób powrotu na właściwe tory.


Cechy gry The Walking Dead: Survivors na Androida:

  • Przeglądaj terytoria wokół siebie i szukaj wszystkiego, co się przyda;
  • Walcz z zombie, gra polega na nich;
  • Znajdź ocalałych i powiększ swoją osadę;
  • Gra została stworzona na licencji, co oznacza, że ​​czekają na Ciebie znane postacie;
  • Zbuduj swój obóz i broń go;
  • Dołącz do klanu i uzyskaj wsparcie od innych graczy.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, klasyczne;
  • Projekt nie oferuje niczego zasadniczo nowego, a jedynie odrobinę nostalgii za nudnym sezonem serialu.

Podsumowując: pomimo tego, że wydarzenia z gry The Walking Dead: Survivors mogą powtórzyć ścieżkę serii, będzie dobrym dodatkiem do projektów, które powstają w studiu Howyaknow, LLC, tylko dla tych, którym brakowało precyzyjnie odmierzonych działań strategicznych w mrocznym wszechświecie.


Reklama

Pobierz The Walking Dead: Survivors The 3.0.1

Nowości w tej wersji
1. Added a new event: Teamwork Time
2. Optimized the rules for the Restricted Zone.
3. Optimized the UI of the Restricted Zone.
4. Added attributes to certain Town Hall Skins.
informacje ogólne
wersja 3.0.1 (11772)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:18
rozmiar 115.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/27 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |