MPL Rogue Heist Sieciowa
0 (0)

MPL Rogue Heist Sieciowa

Opis:

Playing the MPL Rogue Heist  - To fajna strzelanka, w której drużyny złożone z 5 graczy walczą z klanami, organizują napady, walczą o prowadzenie drużyny.

Użytkownik otrzymuje nowy styl wieloosobowych konfrontacji drużynowych, w których obie grupy dążą do tego samego celu. Format napadu sugeruje plan kradzieży mienia w określonym obiekcie. Bojownicy szczegółowo przemyślają strategię, opracowują taktyki, które pozwalają im szybko dotrzeć do celu i pozostawiają przeciwników z niczym. Jeśli chcesz załatwić sprawę z antagonistami, zalecamy przejście na bitwę klanową. Tutaj musisz albo zabić więcej wrogów w określonym czasie, albo jak najszybciej zniszczyć określoną liczbę wrogów. Przetestuj także szybkie pojedynki, w których będziesz musiał wybierać między rabunkiem a przetrwaniem.

Na początku oddział ma przewidywalnie mało broni. Później zasługuje na odblokowanie karabinów, pistoletów i innych modeli broni palnej. Poszerzenie dostępnego arsenału pozytywnie wpłynie na gotowość bojową, a fajne skórki pozwolą wyróżnić się na tle pozostałych wojowników. Sklep oferuje wszystko, czego chcesz, ale jest otwarty dla doświadczonych i produktywnych wojowników. Bohater będzie miał też dodatkowe talenty, warto nauczyć się ich efektywnego wykorzystania.

Charakterystyczne cechy gry MPL Rogue Heist:

  • strzelanki dla wielu graczy;
  • bitwy drużynowe i tryb dla pojedynczego gracza;
  • 8 znaków do odblokowania;
  • szerokie możliwości ulepszeń;
  • różne fajne skórki.

Joystick po lewej stronie odpowiada za ruch, a przyciski akcji znajdują się po prawej, jak zwykle w gatunku. Gracz może zmieniać czułość, określać położenie klawiszy, wybierać strzały ręczne lub automatyczne. Regularne wyzwania zwiększają zainteresowanie rozgrywką. Nieprzewidywalność przeciwników sprawia, że ​​każda sytuacja jest wyjątkowa. Trzecioosobowa strzelanka cieszy się wysokiej jakości trójwymiarową grafiką, którą można łatwo dostosować biorąc pod uwagę poziom wykonania gadżetu. Wspaniałe szczegółowe lokacje i ekscytujący rozwój serii wydarzeń pozwalają poczuć atmosferę stworzoną przez dewelopera. Pomóż bohaterowi zdobyć ranking, dostać się do różnych lig i zdobyć uznanie wśród użytkowników ze wszystkich krajów!


Reklama

MPL Rogue Heist Sieciowa

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/27 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |