World Soccer Champs
0 (0)

Opis:

Game World Soccer Champs  - jest to sportowa gra symulacyjna, w której musisz zarządzać drużyną piłkarską, rekrutować i szkolić celebrytów, monitorować kluczowe manewry w grach.

Użytkownik staje się właścicielem określonego klubu i jednocześnie aktywuje swoje działania coachingowe. Na początku musisz zostać poinstruowany, zająć się sterowaniem, rozegrać mecz testowy. Zadanie sprowadza się do szybkiego kliknięcia i przesunięcia. Zawody odbywają się w formacie półautomatycznym, musisz interweniować, aby wykonywać krótkie i długie podania, rzuty i strzały, strzelanie rzutów wolnych i inne ważne akcje. Zwycięstwa przynoszą cenne trofea i nagrody finansowe, dzięki czemu właściciel zespołu może zatrudniać bardziej wykwalifikowanych graczy, ulepszać graczy i przygotowywać ich do dalszego wspinania się po szczeblach kariery.

Rozgrywka oferuje wiele pucharów i lig, łatwo jest analizować pozycje własne i innych na podstawie tabel rankingowych. Pomiędzy meczami warto doskonalić taktykę, ulepszać strukturę dowodzenia i usuwać słabych bohaterów. Interakcja ze sławnymi ludźmi i zdobywanie osobowości o wielkich nazwiskach sprawia, że ​​poważniej traktujemy konfrontacje sportowe, czujemy się odpowiedzialni za wyniki każdego wydarzenia. Niezwykli przeciwnicy prowadzą do przebiegłych taktyk, aby działać poza polem. Jeśli chcesz, możesz zmieniać kluby w zależności od nastroju.

Charakterystyczne cechy gry World Soccer Champs:

  • ekscytujące mecze piłki nożnej;
  • przyciąganie legendarnych sportowców;
  • szkolenie podopiecznych;
  • dostosowanie składu zespołu;
  • ponad 100 lig, szerokie możliwości rozwoju.

Projekt posiada ładną oprawę graficzną i przejrzyste zasady zarządzania. Użytkownik szybko się dostosowuje, zanurza się w rozgrywkę, zaczyna prowadzić szarżę na szczyt ocen. Częściowa automatyzacja eliminuje nadmierne napięcie, gdy postacie wchodzą na boisko. W chwilach interwencji sekwencja wideo jest spowalniana, aby ułatwić precyzyjne wykonanie zamierzonego manewru. Nie należy spodziewać się szybkiego sukcesu, poza zręcznością, doświadczenie jest niezwykle ważne dla zwycięstwa. Najlepsze nagrody trafią do najbardziej godnego zespołu, nie przegap swojej szansy na wygraną!


Reklama

Pobierz World Soccer Champs 5.1

Nowości w tej wersji
Improved data pack with several new leagues and updated player transfers. Added 2nd divisions for Serbia, Colombia, 3rd for Spain and 4th for England. Main top leagues added for Slovenia, Slovakia, Malaysia, UAE, Albania, Vietnam, Thailand, Costa Rica, Georgia, Nigeria, DR Congo, Tunisia, New Zealand, Bosnia, Finland, Moldova, Uzbekistan, Indonesia, Honduras, Canada and India! Updated promotions and relegations. Removed Russia and Belarus leagues.
informacje ogólne
wersja 5.1 (155)
Data umieszczenia 2022-04-14 06:07
rozmiar 57.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/28 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |