Citampi Stories: Love and Life Sim RPG
0 (0)

Citampi Stories: Love and Life Sim RPG

Opis:

Gra Citampi Stories: Love and Life Sim RPG  - to pikselowy symulator, w którym postać przenosi się do wielkiego miasta, by produktywnie pracować, aranżuje życie osobiste, rodzinę.

Młody chłopak pilnie potrzebował pieniędzy: jego rodzice popadli w długi, a kilka miesięcy dostali na zwrot dużej kwoty. W przypadku braku terminowej płatności postać będzie musiała poślubić córkę bogatego człowieka. Potencjalna panna młoda jest niezwykle wrogo nastawiona do bohatera, postanawia wyjechać daleko od domu. W mieście Sitampi z pewnością jest praca dla świadomego młodego mężczyzny, nawet jeśli nie ma doświadczenia. Będziesz musiał zacząć od nisko płatnych czynności, co pozwoli Ci szybko zarobić pierwsze opłaty i spłacić długi.

Później pojawi się doświadczenie, facet spróbuje się w innych kierunkach. Na życzenie użytkownika spróbuje wcielić się w rolę pracownika biurowego, kuriera, kucharza i innych. Konieczne jest awansowanie podopiecznego w jego karierze, pomoc w uzyskaniu stabilnego dochodu, aby zdobyć przyczółek w tej osadzie. Miasto jest pełne sklepów, budynków mieszkalnych, siłowni i innych budynków. Możesz swobodnie się poruszać, zwiedzać okolicę, wykonywać prace domowe. Oprócz pracy bohater przeznacza czas na naukę i rozrywkę, poznaje ludzi i zawiera przyjaźnie. Na początku nieśmiałemu młodemu mężczyźnie trudno jest nawiązać kontakt z płcią przeciwną, ale strach można pokonać, zwłaszcza gdy jest szansa na spotkanie szczerej i wzajemnej miłości.

Charakterystyczne cechy gry Citampi Stories: Love and Life Sim:

  • poprawę życia po przeprowadzce do środowiska miejskiego;
  • badanie różnych zawodów;
  • praca według jasnego harmonogramu, zarobki godzinowe;
  • znajomości i przyjaźń z ciekawymi ludźmi;
  • poprawianie komunikacji z dziewczynami, znajdowanie miłości.

Projekt graficzny w stylu pixelowym tworzy oryginalny klimat. Różnorodność zadań i szeroki wachlarz działań pozwalają wypróbować fajne scenariusze, odkryć nieoczekiwane zakończenia. Sukces nie przychodzi od razu, rozgrywka wymaga cierpliwości, uważności, analizy działań. W Sitampi jest wystarczająco dużo możliwości rozwoju sfery biznesowej, stworzenia rodzinnego ogniska. Wybierz ścieżkę, podejmuj brzemienne w skutki decyzje, śledź historię oddziału!


Reklama

Pobierz Citampi Stories: Love and Life Sim RPG 1.70.317r

Nowości w tej wersji
- Emergency fix version: Fixed crashes and App not responding issues due to backed change in ad server
Detailed log at:
http://ikanasinproduction.com/citampistories/releaseLog_english.html
informacje ogólne
wersja 1.70.317r (95)
Data umieszczenia 2021-11-13 11:34
rozmiar 109.24 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

PROVIDER

PROVIDER

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/29 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |