Citampi Stories: Love and Life Sim RPG
0 (0)

Citampi Stories: Love and Life Sim RPG

Opis:

Gra Citampi Stories: Love and Life Sim RPG  - to pikselowy symulator, w którym postać przenosi się do wielkiego miasta, by produktywnie pracować, aranżuje życie osobiste, rodzinę.

Młody chłopak pilnie potrzebował pieniędzy: jego rodzice popadli w długi, a kilka miesięcy dostali na zwrot dużej kwoty. W przypadku braku terminowej płatności postać będzie musiała poślubić córkę bogatego człowieka. Potencjalna panna młoda jest niezwykle wrogo nastawiona do bohatera, postanawia wyjechać daleko od domu. W mieście Sitampi z pewnością jest praca dla świadomego młodego mężczyzny, nawet jeśli nie ma doświadczenia. Będziesz musiał zacząć od nisko płatnych czynności, co pozwoli Ci szybko zarobić pierwsze opłaty i spłacić długi.

Później pojawi się doświadczenie, facet spróbuje się w innych kierunkach. Na życzenie użytkownika spróbuje wcielić się w rolę pracownika biurowego, kuriera, kucharza i innych. Konieczne jest awansowanie podopiecznego w jego karierze, pomoc w uzyskaniu stabilnego dochodu, aby zdobyć przyczółek w tej osadzie. Miasto jest pełne sklepów, budynków mieszkalnych, siłowni i innych budynków. Możesz swobodnie się poruszać, zwiedzać okolicę, wykonywać prace domowe. Oprócz pracy bohater przeznacza czas na naukę i rozrywkę, poznaje ludzi i zawiera przyjaźnie. Na początku nieśmiałemu młodemu mężczyźnie trudno jest nawiązać kontakt z płcią przeciwną, ale strach można pokonać, zwłaszcza gdy jest szansa na spotkanie szczerej i wzajemnej miłości.

Charakterystyczne cechy gry Citampi Stories: Love and Life Sim:

  • poprawę życia po przeprowadzce do środowiska miejskiego;
  • badanie różnych zawodów;
  • praca według jasnego harmonogramu, zarobki godzinowe;
  • znajomości i przyjaźń z ciekawymi ludźmi;
  • poprawianie komunikacji z dziewczynami, znajdowanie miłości.

Projekt graficzny w stylu pixelowym tworzy oryginalny klimat. Różnorodność zadań i szeroki wachlarz działań pozwalają wypróbować fajne scenariusze, odkryć nieoczekiwane zakończenia. Sukces nie przychodzi od razu, rozgrywka wymaga cierpliwości, uważności, analizy działań. W Sitampi jest wystarczająco dużo możliwości rozwoju sfery biznesowej, stworzenia rodzinnego ogniska. Wybierz ścieżkę, podejmuj brzemienne w skutki decyzje, śledź historię oddziału!


Reklama

Pobierz Citampi Stories: Love and Life Sim RPG 1.71.015r

Nowości w tej wersji
BUGFIX version:
- fixed online save error when user have bad ending (game over CG)
- Upgraded android requirement to android 6 to prevent ANR problems when changing screen
- Added local ad for merchandise (Indonesian only)
- Added checks for deferred purchases in IAP
informacje ogólne
wersja 1.71.015r (111)
Data umieszczenia 2022-03-14 13:04
rozmiar 166.16 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

PROVIDER

PROVIDER

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/29 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |