Opis:

Contract Assassin  to ciekawa gra akcji , w której zabójca wpada w zasadzkę i profesjonalnie usuwa postacie zamówione przez nieznanego klienta.

Użytkownik steruje postacią, która zabija określone osoby. Zgodnie z umową zawartą z klientem, każdy poziom zakłada wypełnienie odrębnej misji. Oprócz ostrzału strażników i innych antagonistów, bohater będzie szukał materiałów wybuchowych, aby zainstalować je w optymalnych punktach. Przeciwnicy są uzbrojeni i gotowi do zneutralizowania niespodziewanego gościa. Przy dużej liczbie pułapek i zwiększonej uważności wrogów ważne jest, aby działać cicho i ostrożnie. Przeszkody można wykorzystać jako osłonę, aby niezauważenie zbliżyć się do potencjalnych ofiar. Najlepiej wychodzić z ukrycia, gdy przeciwnik jest odwrócony plecami, żeby mieć czas na zaplanowanie taktyki manewrowania.

Deweloper proponuje narysowanie trajektorii ruchu po wyjściu z ukrytych obiektów. Podczas realizacji misji użytkownik widzi stoper w górnej części ekranu. Po zakończeniu testu system wyświetli obrażenia zadane zabójcy i czas spędzony na misji. Jeśli wynik jest pozytywny, możesz otrzymać zachęcające słowa od lidera i podjąć nowe zadanie. Trudność w osiąganiu celów wzrasta, po kilku etapach postać przestaje być zaskoczona sposobami stawiania przeszkód i innymi niuansami.

Charakterystyczne cechy gry Contract Assassin:

  • wykonywanie zabójstw na zlecenie;
  • szukać materiałów wybuchowych w miejscach;
  • użycie broni palnej;
  • staranne unikanie wielu przeszkód;
  • potrzebę działania w ukryciu.

Adventurer wyróżnia się wśród analogów z różnorodnymi zadaniami. W innych projektach często musisz coś ukraść i przywłaszczyć, ale tutaj musisz oczyścić obszary lokacji z wrogich jednostek. Będziesz musiał pracować w strefach przemysłowych i wśród krajobrazów metropolii, po których spacerują policjanci, strażnicy i inni przeciwnicy. Widok z góry gwarantuje szybką ocenę sytuacji. Czasami wystarczy kilkadziesiąt sekund, aby przejść na następny poziom. Nowe działanie zostanie ulepszone i dopracowane, teraz możemy nazwać projekt obiecującym i zabawnym. Ostrożnie zbliżaj się do wrogów, niszcz ich przy jak najmniejszych stratach!


Reklama

Pobierz 1.02

Nowości w tej wersji
Contract Assassin is now released!
informacje ogólne
wersja 1.02 (8)
Data umieszczenia 2020-11-29 13:30
rozmiar 17.33 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Hyperkani na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/30 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |