Beat the Boss 4
0 (0)

Opis:

Game Beat the Boss 4  - to antystresowa strzelanka, w której po pracy można zemścić się na bossie, uderzać w niesamowitą broń, doskonalić umiejętności konfrontacji.

W czwartym odcinku projektu podwładny denerwuje się bardziej niż wcześniej. Zabijanie i okaleczanie bossa jest fajne, gdy istnieją fantastyczne narzędzia do zranienia potężnego bossa. Nie wszystkie są od razu dostępne, ale jeśli ciężko pracujesz i używasz stosunkowo prostej broni, możesz zarobić monety i kupić za nią coś fajnego. Każde uszkodzenie wroga przyjemnym dzwonkiem zwiększa zapasy środków w skarbonce. Strzelaj ołówkami, farbami i innymi rzeczami prosto w głowę, włączaj piłę łańcuchową, odpal bombę i kontempluj pokonanie bezbronnego bossa. Będzie jęczał z bólu, ale nie odważy się odpowiedzieć.

Jeśli wydaje się, że dostępnych broni jest niewiele, a pojawił się pomysł na bardziej rozbudowane narzędzia, stwórz własne opcje i zaskocz antagonistę nieoczekiwanymi atakami. Dla tych, którzy inaczej reprezentują bossa, stworzono edytor wyglądu wroga. Możesz wprowadzać poprawki i przybliżać swoją wyobraźnię do rzeczywistości na ekranie. Chociaż bez poprawek, strzelec zapewnia ponad dwustu obrzydliwych bossów. Wydarzenia odbywają się w dziesięciu miejscach, w których nikt nie ingeruje w kontuzję. Czasami dookoła pojawiają się różne osoby, nie zwracają uwagi na jęczącego wroga.

Charakterystyczne cechy gry Beat the Boss 4:

  • okrutny odwet wobec szefa;
  • 190 narzędzi do realizacji zemsty;
  • ponad 200 antagonistycznych postaci;
  • umiejętność tworzenia broni i wrogów;
  • zarabianie klejnotów i monet.

Napięta sytuacja w miejscu pracy jest często irytująca, a zły szef potęguje nieprzyjemne uczucie. Chcę się zerwać i uderzyć, ale perspektywa zwolnienia zmusza mnie do powstrzymania się. Humorystyczna gra akcji pozwala wcielić pomysł w życie bez obawy o konsekwencje. Działania tego samego typu pomagają się zrelaksować, zabawna sekwencja wideo wywołuje uśmiech, brak sprzeciwu zmniejsza poziom niechęci. Diamenty i monety rozweselają, chęć wysokiego dochodu skłania do aktywniejszego działania, testowania nowych produktów. Spróbuj wyrazić swoje emocje i wróć do pracy w zrównoważonym stanie!


Reklama

Pobierz Beat the Boss 4 1.7.5

Nowości w tej wersji
* Updated libraries
informacje ogólne
wersja 1.7.5 (50)
Data umieszczenia 2021-06-10 19:31
rozmiar 162.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/30 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |