Taffy: Feed the Kitty
0 (0)

Taffy: Feed the Kitty

Opis:

Game by Taffy: Feed the Kitty  - to całkiem kazualka, w którym możesz zbierać jedzenie dla swojego zwierzaka, rzucać piłeczkami podobnymi do flippera, dotykać jadalnych elementów, dodając je tym samym do swojej kolekcji.

Projekt oparty jest na kreskówce „Teffi”, w której przebiegły szop pracz udaje uroczego kota, aby oczarować właściciela posiadłości i regularnie dostać coś smacznego. Dobroduszna kobieta nie zauważa haczyka. Pies zna sekret bezczelnego zwierzaka i komplikuje zadania, próbując wydalić oszusta. Każde zadanie ma pełnoekranowy stół z małymi przeszkodami i pysznymi daniami. Kot siedzi na samej górze, celuje i rzuca piłkami. Muszą omijać przeszkody i dotykać jedzenia. Dotknięcie miski do naczynia pozwala nakarmić głodną postać.

Wyzwaniem jest zebranie całego dostępnego jedzenia przy ograniczonej liczbie piłek. Struktury na stole mogą się przesuwać, czasem warto wydać piłkę na uderzanie w niepotrzebne elementy, aby sprowokować częściowe zniszczenie elementów metalowych i szklanych. Po wykonaniu kilku zadań możesz otworzyć misję bonusową, w której ogoniasty bohater biegnie, zbiera jedzenie i monety. Za otrzymane złoto możesz kupić dopalacze, aby zorganizować eksplozję na stole do gry. Podczas korzystania z narzędzi pomocniczych nic nie jest tracone.

Charakterystyczne cechy gry Taffy: Feed the Kitty:

  • zbieranie karmy dla kota;
  • układanki do gry w pinball;
  • dopalacze do eksplozji niepotrzebnych przedmiotów;
  • poziomy premii do biegania;
  • przejście z nieprzyjaznym psem.

W oprawie graficznej i dźwiękowej zachowany jest styl kreskówkowego projektu, ale do udanej gry nie jest konieczne poznanie fabuły fabuły. Rozgrywka obejmuje kilka światów, każdy w osobnym pomieszczeniu luksusowego domu. Musisz ukończyć wszystkie poziomy w jednym pomieszczeniu, zanim przejdziesz dalej. Są specjalne zadania do konfrontacji z psem. Początkowo dieta podopiecznego jest bardzo zaskakująca, pochłania wszystko bez wyjątku. Jeśli pamiętasz, że pod maską kota ukrywa się szop padlinożerny, sytuacja staje się wyraźniejsza. Spróbuj uporać się z problemami przebranego zwierzęcia i zapewnij mu upragnione smakołyki!


Reklama

Pobierz Taffy: Feed the Kitty 33

Nowości w tej wersji
More levels, updated gameplay, and boosters!
informacje ogólne
wersja 33 (103)
Data umieszczenia 2021-04-10 00:04
rozmiar 101.14 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/01 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |