Opis:

Gra offline My Rogue  - fajne Roleviki, które zejdą do podziemia, zabijając złoczyńców i bandytów, aby przygotować się do walki z przywódcą mrocznego kultu. Nawiasem mówiąc, gra działa świetnie nawet bez dostępu do internetu, co jest dziś rzadkością.

Przedstawiciele kultu zagrażają planecie, walczyło z nimi wielu wojowników i nikt nie przeżył. Sterowany przez użytkownika bohater staje się ostatnią nadzieją na przetrwanie. Postać schodzi do podziemnych lokacji i zaczyna walczyć z różnymi przeciwnikami. W labiryncie przypadkowych obszarów jest wiele niebezpiecznych niespodzianek i pułapek. Jeśli w widocznej strefie znajdują się przeciwnicy, przejście do następnej będzie możliwe dopiero po wyeliminowaniu antagonistów. Nie będziesz musiał walczyć w każdym obszarze, czasami jedyne podzadanie w otwartej strefie to wybór bonusów lub poszukiwanie drzwi do kolejnych lochów.

Z mieczem i tarczą w dłoni musisz atakować przeciwników. Oprócz opcji ataku, rozgrywka przewiduje możliwość obrony. Potwory są gotowe do przeprowadzania potężnych uderzeń odwetowych, aby udowodnić swoje prawa okupowanym terytoriom. Walki ze stosunkowo słabymi przeciwnikami to tylko trening przed spotkaniami z dużymi bossami. Trampy, rabusie i bandyci są przygotowani do bitwy, ponieważ wcześniej udało im się zniszczyć bojowników o sprawiedliwość. Przeciwnicy na każdym poziomie stają się bardziej odporni, bohater będzie potrzebował regularnego ulepszania siły. W lewym górnym rogu znajduje się klawisz ekwipunku, możesz kliknąć i podnieść nową broń, ulepszyć sprzęt. Ponadto magiczne mikstury pomogą zmniejszyć otrzymywane obrażenia.

Charakterystyczne cechy gry Offline Rogue:

  • walcz o uratowanie świata w pikselowych lochach;
  • losowe generowanie witryn;
  • pompowanie bohatera zgodnie z jego umiejętnościami;
  • duży wybór sprzętu i broni;
  • różnorodni antagoniści.

Pixel art tworzy aurę retro, ale efekty specjalne i skala krwawych walk nawiązują do współczesnego rozwoju. Zarządzanie jest niezwykle uproszczone, po prawej stronie ekranu znajdują się 4 klawisze do regulacji kierunku ruchu, po prawej przycisk ataku. Uzależniający jednorazowy zabójca z kojącą muzyką w tle sprawia, że ​​działasz w sposób wyważony, dokonujesz świadomego wyboru. Kulminacją będzie konfrontacja z głównym bohaterem sekty kultu zła. Ukończ wszystkie 15 poziomów, aby przygotować się na ostateczne wyzwanie!


Reklama

Pobierz 2.1.0.0

Nowości w tej wersji
Control improved
Performance improved
informacje ogólne
wersja 2.1.0.0 (2010000)
Data umieszczenia 2020-11-30 18:15
rozmiar 32.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/01 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |