Opis:

Game Sausage Legend  - to wyjątkowa gra walki, w której dochodzi do konfliktu z różnymi produktami mięsnymi. Opanowanie sztuki zarządzania dyskietkami nie jest łatwe.

Użytkownik kłuje zwykłą kiełbasę na widelec, a następnie przystępuje do walki. Przeciwnikiem może być prawdziwy gracz lub sztuczna inteligencja. W pierwszym przypadku można używać jednego gadżetu na dwa, wchodzić w interakcję na jednym ekranie. Oprawa graficzna nie wymaga szczególnej finezji, walki toczą się na tle rozmytych obrazów. Nie ma żadnych dodatkowych rozrywek. Długotrwałe dotykanie ekranu pomaga zwiększyć rezerwę energii przed uderzeniem. Ważne jest, aby celować, aby zaszkodzić przeciwnikowi w najbardziej dogodnym momencie.

U góry wyświetlane są dwie skale, które pokazują siłę każdej strony. Wraz z nagromadzeniem energii wskaźnik gwałtownie rośnie, po uderzeniu gwałtownie spada. Następnie następuje odwetowy atak, dochodzi do walki. Po kilku czynnościach ktoś musi poświęcić całą swoją siłę i pozwolić jadalnej broni rozpaść się na małe kawałki. Drugi otrzyma fanfary zwycięzcy i nagrodę finansową. Monety wydawane są na odkrywanie nowych rodzajów pysznych broni, jest ich ponad 50. Kiełbasy, bekon i inne elementy spowodują zwiększone wydzielanie śliny. Należy temu zaradzić, aby przejść do głównego zadania.

Charakterystyczne cechy gry Sausage Legend:

  • bitwy z kiełbasami zamiast broni;
  • odblokowanie pięćdziesięciu rodzajów produktów mięsnych;
  • akumulacja energii przed manewrem;
  • analiza celności trafienia ruchomym celem;
  • ryzyko obrażeń w momentach skrajnej wrażliwości.

Twórcy ostrożnie podeszli do fizycznego elementu projektu, absurdalna bijatyka prezentuje się bardzo realistycznie. Surowa, wojownicza melodia wywołuje uśmiech na twarzy gracza. Każdy produkt w arsenale użytkownika ma pewne osobliwości; zmieniając broń, musisz przyzwyczaić się do manewrowości nowości. Zadanie jest bardzo jasno określone, ale aby ukończyć plan, będziesz musiał dużo trenować. Udowodnij, że potrafisz godnie pojedynkować się w każdych okolicznościach, nawet jeśli musisz walczyć z pysznymi smażonymi kiełbasami!


Reklama

Pobierz Sausage Legend 2.3.1

Nowości w tej wersji
Fixes bugs associated with physics behavior.
informacje ogólne
wersja 2.3.1 (56)
Data umieszczenia 2021-08-01 03:38
rozmiar 71.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/02 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |