Octopath Traveler: Champions of the Continent
0 (0)

Octopath Traveler: Champions of the Continent

Opis:

Gra Octopath Traveler: Champions of the Continent  - to fantastyczna gra Roleviki, w której postacie o różnych umiejętnościach zbierają się w jedną drużynę i przemierzają kontynent, niszcząc po drodze wrogów.

Projekt opowiada historię prowadzącą do serii wydarzeń w zadaniu Octopath Traveler. Użytkownik łączy grupę postaci, aby wspólnie wyruszyć w podróż po słynnym kontynencie. Będziesz musiał zarządzać wszystkimi ośmioma myśliwcami jednocześnie, podzielonymi na dwie flanki. Połowa jest z przodu, reszta zakrywa tył. Każdy oddział ma określone talenty, używa indywidualnych atrybutów. W bitwach konieczne jest mądre łączenie umiejętności, aby pokazać drużynę w jak najlepszym świetle i pokonać przeciwników przy minimalnym zużyciu sił.

Gracz ma swobodę wyboru głównego bohatera spośród trzech. Kierunek zagospodarowania działki zależy od wyboru. W toku głębokiej i fascynującej historii bohaterowie spotykają się z różnymi stworami, często krzyżują się z przedstawicielami ciemności i rozpoczynają potężne bitwy. Bohaterowie mogą wykonywać wiele zadań i instrukcji. Możesz zmusić kogoś do przywłaszczenia sobie przedmiotów, zatrudnić osobistych sojuszników, wysłuchać i poznać nowe ważne fakty.

Charakterystyczne cechy gry Octopath Traveler: Champions of the Continent:

  • zbieranie postaci do bitew drużynowych;
  • jednoczesne sterowanie ośmioma myśliwcami;
  • unikalne zdolności wojowników;
  • 3 opcje fabuły;
  • walczyć z globalnym złem.

Deweloper nie odważył się zmienić głównej cechy projektu - szykownego projektu graficznego, w którym postacie i przedmioty są wykonane w dwóch wymiarach, a do zdobienia elementów zastosowano trójwymiarowy schemat. Ta żywa mieszanka pikseli i światów wolumetrycznych jest doprawiona nowoczesnymi efektami specjalnymi. Rezultat jest imponujący od pierwszych sekund obserwacji zwrotów akcji. Innym integralnym elementem poprzednio wydanego zadania jest komponent muzyczny. Nowe melodie w tle pisze ten sam kompozytor. Grafika i muzyka tworzą doskonałe złącza prequelowe ze znanym rdzeniem. Zanurz się w magicznej rozgrywce i odkryj sekrety zostania prawdziwymi mistrzami!


Reklama

Octopath Traveler: Champions of the Continent

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/03 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |