Metal Slug: Commander
3.6 (4)

Metal Slug: Commander

Opis:

Metal Slug: Commander  to gra karciana , w której musisz zebrać oddział genialnych wojowników, aby zmierzyć się z tymi, którzy tęsknią za następną apokalipsą.

W nowym odcinku popularnej sagi Metal Slug historia najeźdźców z kosmosu stała się zapomnianą raną. Nie da się jednak uniknąć pojawienia się konfliktów regionalnych i pojawiają się nowe zagrożenia dla ludzkości. Oddział najsilniejszych musi oprzeć się nadchodzącym okropnościom, a użytkownik będzie im dowodził. Oprócz standardowych jednostek, w bitwach możesz używać ogromnych mechów, które dają drużynie znaczną przewagę nad wrogiem. Zbieraj karty postaci, rozważ zdolności i umiejętności każdego podwładnego, aby utworzyć najlepsze oddziały, poznaj opcje zmiany konfiguracji wojowników.

Bohaterowie sami poprowadzą bitwy, proces jest zautomatyzowany. Naczelny Wódz skupi się na tworzeniu i ciągłym doskonaleniu strategii. Z każdą misją przeciwnicy stają się silniejsi i zaciekli, ważne jest, aby ulepszyć legendarny oddział, aby odeprzeć atakujących. Warto też rozglądać się za różnymi przedmiotami i artefaktami, przydadzą się one w przygotowaniach do licznych walk. Jeśli chcesz mieć więcej nieprzewidywalności, niż jest w stanie zademonstrować sztuczna inteligencja, spróbuj uruchomić tryb wieloosobowy i zaangażować się w walkę z podopiecznymi innego użytkownika.

Charakterystyczne cechy gry Metal Slug: Commander:

  • zapobieganie chaosowi na planecie;
  • wybór bohaterów do udziału w bitwach;
  • możliwość przyspieszenia automatycznej bitwy;
  • łączenie talentów wojowników;
  • opracowanie i doskonalenie strategii walki.

Klasyczna konsolowa gra akcji to wspaniałe połączenie RPG, strategii turowej i gry karcianej. Zachowano stylistykę oprawy graficznej, klimat znany fanom sagi budzi nostalgiczne skojarzenia. Nie ma czasu na zanurzenie się we wspomnieniach; zamieszki i pojedynki dosłownie wypełniają przestrzeń. W dwuwymiarowym świecie toczą się ogromne bitwy. Musisz przemyśleć plan działania, połączyć doświadczonych wojowników i potężne mechy, aby wyeliminować sytuację paniki. Opóźnianie początku reakcji jest niebezpieczne!


Reklama

Metal Slug: Commander

Wszystkie aplikacje SNK HK na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
3.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/03 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |