Onmyoji: The Card Game
0 (0)

Onmyoji: The Card Game

Opis:

Onmyoji: The Card Game  to ciekawa gra karciana , w której musisz kontrolować kilka duchów magii jednocześnie, brać udział w pojedynkach i pokonać wrogów z drużyny.

Przed rozpoczęciem działań wojennych użytkownik wybiera czterech najlepszych Shikigami. Łatwa regulacja parametrów jest dostępna dla każdego. Totemy przyniosą szereg oryginalnych kart, ich mądre połączenie pozwala sprytnie prowadzić pojedynki, tworząc ciekawe strategie. Karty zaklęć zawierają ulepszenia, które powinny być aktywowane z czasem. Będziesz musiał działać natychmiast za czterema, wskazując przy każdym ruchu, czy planowany jest atak, czy reakcja obronna. Zadanie jest standardowe dla historii bojowych - musisz precyzyjnie niszczyć wrogów, starać się ich zneutralizować, zanim siły drużyny zostaną wyczerpane.

Zwycięstwa w bitwach pozwalają odkrywać kolejne etapy historii, utrzymywać użytkownika w napięciu i intrygować. Twórcy szczegółowo przemyśleli wygląd każdego bohatera, stworzyli piękne mapy i dostarczyli wystarczających powodów, aby uważnie monitorować, co się dzieje. Zasada walki jest intuicyjna, ale jeśli chcesz, możesz przejść szkolenie i dowiedzieć się więcej o postaciach. Dzięki nowym informacjom gracz będzie mógł sprawniej posługiwać się zaklęciami oraz analizować, jak wybrani bohaterowie mogą rosnąć i rozwijać się.

Charakterystyczne cechy gry Onmyoji: The Card Game:

  • przywoływanie magicznych duchów za pomocą unikalnych zestawów kart;
  • unikalne zdolności wojowników;
  • pompowanie postaci za pomocą zaklęć;
  • wybór ataku lub obrony dla każdego ruchu;
  • odblokowywanie bitew fabularnych.

Rozgrywka utrzymana jest w stylu japońskiego folkloru. Elegancka gra Onmyoji otrzymała spin-off ze spektakularnymi bitwami i głęboką fabułą. Znani japońscy aktorzy zgodzili się zapewnić podkłady głosowe, aby uzupełnić oprawę wizualną. Magiczne duchy nie tylko walczą, żyją swoim życiem, nieustannie coś poświęcają i porywają gracza dążącego do głębokiej wiedzy. Pokaż z innej perspektywy świat mitycznych stworzeń aktywnie uprawiających czary. Czas odkryć sekrety i jednocześnie dodać tajemnic do kultowej sagi!


Reklama

Pobierz Onmyoji: The Card Game 1.0.12801

Nowości w tej wersji
NEW PACKS: "Fortune and Enmusubi"!
9 new Shikigami added.
Other optimizations and issue fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.12801 (185671)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:40
rozmiar 75.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/04 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |