Opis:

Game Tiny Robots Recharged  - to wciągająca gra logiczna, w której możesz uwolnić robotów-przyjaciół schwytanych przez okrutnych naukowców, rozwiązywać zadania i planować ucieczkę.

Na nieznanej wyspie roboty żyły razem i bez konfliktów. Nagle na latającym spodku pojawił się złoczyńca i zabrał wszystkich naraz. Z daleka podopieczny użytkownika obserwował, co się dzieje - kolejny robot znajdujący się w dolnym rogu ekranu. Zrozumiał, że porywacz stara się wykorzystać bezbronne postacie do eksperymentów naukowych. Według legendy w pobliżu miejsca zdarzenia znajdowało się tajne laboratorium wroga. Tutaj musisz wyruszyć, aby uratować zakładników.

Każdy poziom to miniaturowa lokacja z fantazyjnymi projektami i zagadkami. Znajdowanie i używanie obiektów, rozwiązywanie problemów i uruchamianie mechanizmów daje szansę na uwolnienie jednego zakładnika. W sumie rozgrywka obejmuje 40 miejsc z unikalnymi zadaniami. Jeśli rozumiesz niuanse struktur i rozumiesz, w jakiej kolejności wykonywać czynności, możesz liczyć na otwarcie drzwi na środku małego obszaru. Te drzwi stają się wyjściem na następny poziom z nowym więźniem. Dla wygody deweloper umożliwia obracanie lokalizacji w dowolnym kierunku, sprawdzanie ich.

Charakterystyczne cechy gry Tiny Robots Recharged:

  • ratowanie przyjaciół przed złym eksperymentatorem;
  • zadania, łamigłówki, inne rodzaje łamigłówek logicznych;
  • uruchomienie różnych mechanizmów odblokowujących wyjście;
  • potrzeba ciągłego doładowywania ratownika;
  • rozwiązywanie problemów krok po kroku w celu ucieczki z zamkniętych stref.

Zagadka w projekcie jest harmonijnie połączona z zadaniem ucieczki. Istnieją mini-gry i misje z ukrytymi przedmiotami, a także musisz włączyć logiczne myślenie i zgadywać, co robić w jakim celu. Urocza grafika 3D z subtelnymi efektami specjalnymi tworzy czarującą atmosferę. Bohater w dolnym rogu czasami chroni przed przedwczesnymi manewrami. Musi wydać dużo energii. Ważne jest, aby zadbać o dodatkowe ładowanie, regularnie szukać baterii i dodawać siły uroczemu żelaznemu stworzeniu. Spróbuj znaleźć wyjście z każdej sekcji laboratorium!


Reklama

Pobierz 1.12

Nowości w tej wersji
Difficulty optimization
Free batteries every 4 hours
informacje ogólne
wersja 1.12 (79)
Data umieszczenia 2021-01-31 12:03
rozmiar 155.17 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/05 10:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |