Opis:

Gra Baby Manor  - to kolorowa kazualka, w której młody ojciec opiekuje się dzieckiem podczas napraw w domu i rozwiązuje zagadki z gatunku „trzy w rzędzie”.

Główny bohater poślubił stewardesę, a nieco później mieli dziecko. Dalsza rodzina zdecydowała się przenieść do obszernego domu pozostałego po babci. Od dawna nikt tam nie mieszka, trzeba naprawiać, posprzątać i wyposażyć dom. Możesz zarabiać pieniądze za pomocą łamigłówek, w których obiekty są przenoszone w komórkach, trzy lub więcej identycznych figurek znajduje się w jednym rzędzie. W przypadku każdego zadania ważne jest, aby zebrać określone elementy. Po ustaleniu wymaganej liczby części poziom zostanie ukończony, a dziecko będzie szczerze zachwycone nagrodą.

Za każdym razem zadania stają się coraz bardziej skomplikowane, trzeba szukać niestandardowych algorytmów rozwiązań. Dopalacze pomagają zwiększyć rozmiar nagrody i szybciej zakończyć misję. Po otrzymaniu pieniędzy możesz skoncentrować się na wnętrzu, dobrać meble i inne elementy z proponowanych opcji. Użytkownik może obserwować rozwój fabuły, mama stewardesa będzie musiała wrócić do pracy, a tata przejmie na siebie obowiązki opieki nad dzieckiem i jego wychowania. Wiadomość o przybyciu teścia oszołomi bohatera, trudno jest uporządkować w domu, gdy dziecko nieustannie prosi o uwagę. Gracz czeka wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, spotkań z różnymi postaciami.

Charakterystyczne cechy gry Baby Manor:

  • zadania z ruchomymi elementami trzy w jednej linii;
  • wychowywanie małego dziecka przez tatę;
  • znajomość z krewnymi i innymi ludźmi;
  • próby przekształcenia starej rezydencji;
  • zdobywanie środków na prace naprawcze.

Połączenie kilku gatunków rozgrywki eliminuje monotonię działań. Osoby, którym podoba się jeden z dostępnych kierunków, będą niezadowolone z konieczności częstego przechodzenia do innych zadań. Ta swobodna gra powinna być dołączona, jeśli chcesz poczuć różnorodność celów i zadań. Jasne odcienie grafiki i szczegółowy rysunek tworzą pozytywny nastrój i pomagają zachować optymizm. Sytuacje z życia rodzinnego są przedstawiane dość realistycznie. Niedoświadczony, ale zdeterminowany człowiek potrzebuje pomocy w każdej misji!


Reklama

Pobierz Baby Manor 1.28.0

Nowości w tej wersji
It's time to get a cute Baby Manor update!
-Added 50 NEW LEVELS(1751~1800)!
-New Event: What will happen to this villa next? A new room is waiting for you to decorate!
-New Gift Showbox: Tons of free rewards is waiting for you!
Experience a new life raising a baby, design& renovate a new manor here!??
informacje ogólne
wersja 1.28.0 (102800)
Data umieszczenia 2022-02-07 07:55
rozmiar 225.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje MAGIC SEVEN na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/05 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |