Opis:

Gra NEO: BALL  - to projekt piłkarski, w którym weźmiemy udział w grach „jeden na jednego” na neonowych arenach zarządza malutkim samochodem zamiast sportowca.

Wydarzenia odbywają się na terenach pokrytych neonowymi odcieniami. Kształtem i stylem boiska bardziej przypominają strefy cymbergaja niż standardową piłkę nożną. Rozgrywka jest również podobna do projektów komputerowych. Konkursy 1 na 1, format i zasada sprzeciwu są całkowicie identyczne. Zasady lub ograniczenia są minimalne: musisz strzelić jak najwięcej goli do bramki przeciwnika na minutę i zminimalizować swoje własne cele. Na stronie mogą pojawić się bonusy, takie jak krótkotrwałe zamrożenie antagonisty lub inne aspekty, które negatywnie wpływają na wroga. Ważne jest, aby zauważyć i wybrać takie rzeczy na czas, aby uzyskać dodatkową przewagę.

Użytkownik może bawić się różnymi stylami, pompować samochód. Deweloper oferuje ponad 80 modyfikacji pojazdów, możliwość wymiany części, wpływania na siłę i zwrotność żelaznego konia. Mając takie perspektywy, warto pomyśleć o długoterminowej strategii rozwoju kariery. Regularne turnieje i globalne rankingi pozwalają zadeklarować się, zbierać punkty online i wykazywać sukcesy w sezonach gier. Każdy turniej przynosi trofea i motywuje do rozwoju, doskonalenia umiejętności i zmiany poglądów na koncepcję idealnego wirtualnego sportowca.

Charakterystyczne cechy gry NEO: BALL:

  • Mecze piłkarskie 1 na 1;
  • mały samochód zamiast piłkarza;
  • pompowanie samochodu;
  • doskonalenie strategii, start kariery;
  • zawody online na arenach.

Neonowe odcienie na ciemnym tle to projekt graficzny korzystny dla wszystkich, atrakcyjny i uzależniający. Brak sędziów i minimalny zbiór reguł pozwalają na swobodne działanie, pełną manifestację. Możesz wybrać taktykę obronną lub atak, spróbować skrzywdzić wroga lub uniknąć zderzeń z nim. Każda arena jest jak nowa scena, o formacie spektaklu decyduje sam wykonawca. Zbieraj punkty, wspinaj się w rankingach i baw się w bitwach piłkarskich!


Reklama

Pobierz NEO: BALL 1.03

Nowości w tej wersji
Thank you for your feedback! You can always reach us at support@filgames.com if there is anything you want to talk about!

⚽ Fixed Issues
- Free Pack and event timers.
- League promotion/relegation.
- Rare issue where an arena match would start but the arena would not be visible.
- Leaderboards displaying the wrong subset of players/teams.
- Inactive/deleted team members permanently staying in teams.
- Mobile data usage reduction.
- Performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.03 (103)
Data umieszczenia 2021-05-08 05:00
rozmiar 47.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/06 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |