Motocyklowy mistrz
0 (0)

Opis:

Gra Mistrz wyścigów motocyklowych  - to ciekawe wyścigi motocyklowe, które będą jeździć po drogach o dużym natężeniu ruchu, aby wypełnić garaż nowymi modelami dwukołowych potworów.

Świeżo upieczony motocyklista ma początkowo dostęp tylko do jednego pojazdu o stosunkowo słabych właściwościach. Wysokiej jakości wyścigi pozwalają zarabiać pieniądze i ulepszać parametry techniczne pierworodnych. Gdy przychody będą bardziej imponujące, będzie można kupić więcej motocykli i cieszyć się luksusem wyboru modeli z szerokiej gamy przed wyścigiem. Metoda kontroli transportu jest konfigurowalna. Domyślnie przyciski na ekranie są włączone, jeśli chcesz, możesz przełączyć się na akcelerometr lub skorzystać z wirtualnej kierownicy.

Zamiast banalnej jazdy na łyżwach do momentu wypadku, użytkownikowi proponuje się wykonanie różnych zadań. Czasami trzeba przejść wąskim odcinkiem toru lub tymczasowo pokonać określoną odległość. W miarę postępów na kolejnych poziomach możesz zaobserwować wzrost złożoności misji. Zachęca się do umiejętnego pokonywania niebezpiecznych sytuacji, jeśli uda Ci się bezkolizyjnie przejechać blisko innego pojazdu, możesz zdobyć więcej punktów niż w ustawieniu standardowym. Rozgrywka zapewnia również inne tryby, niektóre wymagają obowiązkowego połączenia sieciowego. Możesz rywalizować z użytkownikami z różnych części świata, śledzić oceny i piąć się w górę tabeli liderów.

Charakterystyczne cechy gry Motorcycle Racing Champion:

  • wyścigi motocyklowe z perspektywy pierwszej osoby;
  • pompowanie motocykli;
  • fajne motocykle do odblokowania;
  • różnorodność misji i celów
  • tryby online i offline.

Wysokiej jakości grafika 3D i realistyczna fizyka sprawią wiele przyjemności prawdziwym zawodnikom. Możliwość ulepszania i poszerzania wachlarza motocykli w garażu inspiruje do rozwoju umiejętności. Różnorodne misje pomagają w trenowaniu i doskonaleniu szerokiego zakresu umiejętności. Zawody w czasie rzeczywistym zapewniają poszukiwaczom mocnych wrażeń ekstremalnych wrażeń. Wybierz format wyścigu i ruszaj na start, szybcy i uważni kierowcy to gwarancja sukcesu!


Reklama

Pobierz Motocyklowy mistrz 1.1.2

Nowości w tej wersji
Improved stability
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (201023)
Data umieszczenia 2020-12-04 17:27
rozmiar 60.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/06 12:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |