Underworld Office
0 (0)

Opis:

Gra Underworld Office to przede wszystkim powieść graficzna, która opowie Ci bardzo ciekawą historię bohatera, który wpadł w świat duchów i omal nie zginął, ale został uratowany, aw formie zapłaty za to zaproponowano mu pracę w biurze, tylko z tego upiornego świata ...

Grę przygotowaliśmy w Buff Studio, które znajduje się w Korei Południowej i jest dość znane wśród fanów tego specyficznego gatunku. W każdym razie w komentarzach do nowej pozycji bardzo często pojawia się przeszły projekt twórców - 7 dni, reprezentujący coś podobnego. Nawiasem mówiąc, gra z pewnością ma kilka wspólnych cech. W obu przypadkach można je oczywiście zaklasyfikować jako gatunek horroru, nie jakieś przerażająco przerażające, ale mimo to duchy mają tu swoje miejsce i generalnie, jeśli się nad tym zastanowić, sytuacja wokół jest raczej ponura. Ale wracając do samej gry.

Jak już pisaliśmy, nasz bohater (Eugene) trafia do świata duchów, który w istocie jest życiem pozagrobowym, gdzie zmuszony jest iść do pracy w bardzo nietypowym dla tego miejsca biurze, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że mieszka tu wiele postaci zwykłe i znajome życie.

Podstawa gry wygląda jak komunikator, więc będziesz musiał tu dużo czytać, ale to jedyny sposób na ujawnienie dobrej fabuły. Nawiasem mówiąc, to Ty przesuniesz fabułę, ponieważ każda Twoja decyzja doprowadzi Cię do określonej sytuacji. Ponadto dostępnych jest tutaj wiele lokalizacji i półtora ilustracji, które pomogą Ci zagłębić się w to, co się dzieje i narysować najdokładniejsze obrazy w Twojej wyobraźni.

Cechy gry Underworld Office na Androida:

  • Unikalny format powieści graficznej na Androida;
  • Wokół ciekawy i bogaty świat;
  • Fajna opowieść o duchach, półświatku i codziennym życiu biurowym;
  • Wiele ręcznie wykonanych lokalizacji i ilustracji;
  • Ty sam wpływasz na fabułę, dokonujesz świadomego wyboru;
  • Nawet darmowa wersja pozwoli ci ukończyć grę.

Wady gry:

  • Darmowa wersja zawiera reklamy;
  • Pełna wersja gry jest płatna, nie zawiera reklam i pozwala na wsparcie deweloperów, nawiasem mówiąc, w tej chwili kosztuje mniej niż jednego dolara.

Podsumowując: Underworld Office to dość wyjątkowy projekt, zwłaszcza jeśli chcesz to z czymś porównać i ocenić. Zalecamy, aby nie tracić na to czasu, ale pobrać bezpłatną wersję i zobaczyć, jak bardzo Cię to pociąga. Jeśli Ci się podoba - w miarę możliwości kup płatny i ciesz się!


Reklama

Pobierz Underworld Office 1.3.8

Nowości w tej wersji
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.8 (116)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:44
rozmiar 112.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/07 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |