Labirynt: ścieżka światła
0 (0)

Labirynt: ścieżka światła

Opis:

Game Maze: Path of light to gra logiczna dla Androida, w której musisz poruszać się po labiryncie o różnych kształtach i rozmiarach, próbując wykonać jak najmniej niewłaściwych ruchów. O wszystkich funkcjach opowiemy trochę później, ale na razie zapoznajmy się z twórcami, którymi było studio Rikudo Games, całkowicie niezależne, ale mające już niewielkie doświadczenie w grach mobilnych. Niemniej jednak na jej koncie są już udane i popularne projekty, które można śmiało zaliczyć do „numerycznego labiryntu” i Vertical Adventure, które zebrały dobre recenzje i dużą liczbę pobrań.

Nowość zanurzy Cię w świecie labiryntów, które są tutaj bardzo nietypowe i oferują wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim labirynty w grze mogą mieć różne rozmiary. Jeśli chcesz po prostu odpocząć lub trochę „zabić”, możesz wybrać małe, a jeśli chcesz poważnie popracować nad głową, to możesz wybrać ogromne poziomy, na których nie tylko rozmiar, ale i różne funkcje, na przykład - portale.

Drugą rzeczą, którą trzeba wiedzieć o lokalnych labiryntach, jest to, że mogą one mieć najbardziej niesamowite kształty, ponieważ płaski, prostokątny labirynt jest nudny, więc w miarę postępów w grze odblokujesz kolory lokacji i ich kształty, co może nieznacznie zmienić percepcję. W sumie jest ich cztery - klasyczne prostokątne, trójkątne, sześciokątne i oczywiście okrągłe. Ponadto dostępnych jest kilka różnych trybów gry, uwzględniających czas, liczbę ruchów, konieczność zbierania specjalnych żetonów i tak dalej.

Cechy gry Maze: Path of light na Androida:

  • Labirynty to wspaniały trening mózgu;
  • Sześć trybów gry;
  • Cztery rodzaje labiryntów;
  • Wiele labiryntów jest wplecionych w niepowtarzalne kształty;
  • Prosta i intuicyjna obsługa;
  • Świetna muzyka w tle na relaks;
  • Czekają na Ciebie ponad trzy tysiące labiryntów.

Wady gry:

  • Są reklamy, które można wyłączyć tylko za dodatkowe opłaty, ale jest to typowe dla darmowego projektu.

Podsumowując: Labirynt: Ścieżka światła to świetny zabójca czasu, który pozwoli ci nie tylko trochę poćwiczyć mózg, ale także cieszyć się przyjemnym wyglądem i doskonałą ścieżką dźwiękową.


Reklama

Pobierz Labirynt: ścieżka światła 1.0

Nowości w tej wersji
Minor bug fix
informacje ogólne
wersja 1.0 (17)
Data umieszczenia 2020-07-09 06:52
rozmiar 11.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/07 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |