Opis:

Game Blockbusters  - to strzelanka wieloosobowa, w której możesz brać udział w bitwach drużynowych lub próbować zdobyć punkty kontrolne.

Początkowo dostępna jest postać z pojedynczą skórką i stosunkowo prostą bronią. Właściwa manifestacja umiejętności walki w meczach otworzy dostęp do nagród, dzięki którym możesz udać się do sklepu i rozpocząć dostosowywanie. Spośród różnorodnych zajęć możesz wybrać podopiecznego, z którym wygodniej będzie się komunikować. Każdy oddział ma swoją własną taktykę zachowania w bitwach, specjalne umiejętności i indywidualne ulepszenia. Dzięki systemowi ocen możesz poprawić swoje wyniki i śledzić wyniki innych osób.

Zasięg broni stopniowo się zwiększa i czasami jest zaskakujący. Oprócz standardowych karabinów, karabinów maszynowych i noży, projekt obejmuje topory strażackie, rękawice bokserskie, potężne patelnie i nie tylko. Warianty wyposażenia są również obszerne, aw bitwach przydadzą się apteczki do regeneracji po kontuzjach i najnowocześniejsze gadżety. Dopasowania krótkoterminowe gwarantują dużą dynamikę procesów, pozwalają na krótkotrwałe rozproszenie uwagi, a widok z perspektywy trzeciej osoby pozwala lepiej kontrolować sytuację.

Charakterystyczne cechy gry Blockbusters:

  • szybkie mecze online z rzutami karnymi;
  • odblokowanie kilku klas wojowników;
  • indywidualne zdolności, umiejętności pompowania;
  • imponujący arsenał broni;
  • solidne nagrody dla zwycięzców.

Strzelanka akcji zachwyca grafiką 3D utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. W krótkich konfrontacjach musisz zniszczyć maksymalną liczbę wrogów. Postać może również otrzymywać określone zadania, wykonywać je w celu gromadzenia bonusów. Różnorodność bohaterów i narzędzi ataku nie przeszkodziła deweloperowi w zachowaniu balansu rozgrywki; dodatkowym atrakcyjnym czynnikiem stają się nuty szaleństwa w atmosferze gry. Przyciski nawigacyjne znajdują się w przewidywalny sposób po lewej stronie, po prawej stronie można wybrać żądane działania. Nawykowa kontrola eliminuje trudności na początku. Zanurz się w uzależniającym szaleństwie kreskówkowych bitew PvP!


Reklama

Pobierz Blockbusters 0.6.1

Nowości w tej wersji
+ New battle mode “KILL'EM ALL". You are to kill all characters of the opposing team. Each character can only be used once per match.
+ “FREEDOM” epic powerful custom bow.
+ “HIPSTER " epic skin for Grizzly character.
+ New common and rare skins for Hunter.
+ Free resources and items in the store for watching videos.
+ Tournament: compete with other players and get special tournament tickets.
+ Daily rewards: additional rewards for joinging the game every day.
informacje ogólne
wersja 0.6.1 (38)
Data umieszczenia 2020-12-07 21:49
rozmiar 58.34 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/08 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |