Opis:

Nightspeed  to zabawna gra wyścigowa , w której musisz pędzić po losowych nocnych drogach, wyprzedzać rywali w zawodach PvP z fajnymi ścieżkami dźwiękowymi.

Niewiele modeli samochodów jest dostępnych dla nowej wyścigówki, zmiany w charakterystyce technicznej i elementach wizualnych są również ograniczone. Istnieje jednak możliwość wjazdu na pierwszy tor i zademonstrowania innym uczestnikom wyścigu swoich umiejętności jeździeckich. Przeciwnicy to zwykli gracze, którzy według podobnego schematu przypadkowo trafili na zaproponowaną ścieżkę. Niektóre postacie będą bardziej doświadczone, co zwiększa chęć wygrania. Każdy wyścig jest wyjątkowy, nie przewiduje się wielokrotnego pokonywania określonego dystansu.

Deweloper nie dostarczył również map poprawiających orientację, musisz zbadać trasę empirycznie. Pogoda jest zawsze czysta, na niebie są setki jasnych gwiazd. Noc powoduje pewne napięcie podczas jazdy, na każdym odcinku mogą pojawić się zakręty. Neonowe strzały ratują sytuację, pomagają utrzymać właściwy kurs w ciemności. Ważne jest, aby utrzymać tempo ruchu, inni kierowcy starają się wyprzedzić i zdobyć nagrody za nagrody. Po udanych wyścigach możesz odblokować więcej pojazdów, ulepszyć żelaznego konia, kupić potężne części. Ponadto otwiera się dostęp do różnych skórek, odblokowując szeroką gamę kolorów do nakładania jasnych kolorów i nietypowego malowania samochodu.

Charakterystyczne cechy gry Nightspeed:

  • wiele samochodów o indywidualnych parametrach;
  • ulepszenia techniczne i wizualne;
  • zakup części premium;
  • losowe tworzenie ścieżek;
  • ekscytujący tryb dla wielu graczy.

Nocne otoczenie wyróżnia arkadę na tle podobnych projektów. Neonowe elementy na ciemnym tle to opcja korzystna dla wszystkich w przypadku ręcznie rysowanych grafik. Twórcy wyścigu zadbali o akompaniament muzyczny i dodali wiele fajnych melodii. Aktualna prędkość jest wyświetlana na środku u dołu ekranu. W lewym górnym rogu znajduje się stoper, a nad nim pozycja gracza wśród wszystkich uczestników wyścigu jest zaznaczona dużym drukiem. Ciesz się uczuciem prędkości na nieznanych terytoriach!


Reklama

Pobierz Nightspeed 0.1.99

informacje ogólne
wersja 0.1.99 (199)
Data umieszczenia 2020-11-06 01:31
rozmiar 39.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/09 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |