Opis:

Game House to Flipper  - to ciekawa gra symulacyjna, w której trzeba wypełnić misję naprawy i dekoracji lokalu, zorganizować firmę zajmującą się aranżacją domów.

Okręg użytkownika rozpoczyna działalność odsprzedaży mieszkań. Kupuje domy ze znacznymi zniszczeniami, porządkuje, stwarza komfortowe warunki i przekazuje nieruchomość kupującym. Za otrzymane fundusze możesz kupić kolejną rezydencję i kontynuować działalność. Wraz ze wzrostem specjalizacji dozwolone są aktualizacje narzędzi. Wraz ze wzrostem dochodów poszerza się również gama dostępnych materiałów budowlanych. Prace wykonywane są głównie w pomieszczeniach. Gracz otrzymuje jasne zadania lub pojawia się propozycja wykonania różnych zadań. Mądry podpowiadacz wyjaśni, jakie działania będą optymalne w danym momencie.

Czasami trzeba robić brudne rzeczy, posprzątać pokoje, wyrzucić dużo śmieci. Starając się uzyskać doskonały wynik, bohater jest gotowy znieść wszelkie trudności. Po wyczyszczeniu i wykonaniu szorstkich manipulacji możesz przystąpić do dekoracji wnętrza. Im większe doświadczenie ma oddział, tym większy wybór mebli i innych przedmiotów. W sumie można odblokować ponad 500 przedmiotów, aby stworzyć najbardziej niezwykłe środowiska. Każda fantazja może zostać zrealizowana, kupujący będą zadowoleni z oryginalnych rozwiązań.

Charakterystyczne cechy gry House Flipper:

  • renowacja, dekoracja rezydencji do odsprzedaży;
  • odblokowanie ponad pół tysiąca elementów wnętrza;
  • spotykanie zabawnych postaci;
  • aktualizacja niezbędnych narzędzi;
  • przekazywanie fajnych zadań.

Deweloper PlayWay SA dobrze przystosował słynną rozgrywkę komputerową na urządzenia mobilne. Renowacja stała się prawdziwą grą akcji dzięki widokowi pierwszoosobowemu i różnorodności misji. Każda nieruchomość jest wyjątkowa, zawiera nowe przedmioty, minigry, wyzwania. Projekt pozwala odkryć talenty osoby kreatywnej, pokazać umiejętności projektowe, a jednocześnie poznać niuanse procesów remontowo-budowlanych. Łatwe sterowanie połączone z zabawną rozgrywką spodoba się fanom symulatorów. Eksperymentuj, naprawiaj, zarabiaj!


Reklama

Pobierz House Flipper 1.131

Nowości w tej wersji
? Weekly Update 1.131 is out!
? New items
? New job
? New house
? Bug fixes
Have fun!
informacje ogólne
wersja 1.131 (165)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:09
rozmiar 221.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje PlayWay SA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/09 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |