Run Guys: Knockout Royale W
0 (0)

Run Guys: Knockout Royale W

Opis:

Run Guys: Knockout Royale  to wieloosobowa gra zręcznościowa , w której musisz pokonać szereg dziwnych przeszkód, rywalizować z dziesiątkami uczestników o prawo do mety.

Oddział trafia do lokacji z mnóstwem pułapek i przeszkód. Wychodzą z nim postacie innych graczy. Rozgrywka podzielona jest na pięć rund, z których po kilku najwolniejszych graczy zostaje wyeliminowanych. Zadaniem jednej rundy jest dotarcie do mety, a nie zgubienie się w połowie drogi. Przeciwnicy mogą zachowywać się agresywnie: popychać i prowokować upadki innych ludzi. Często pod jedną kondygnacją witryny znajduje się inna, co pozwala na osiągnięcie tego samego wykończenia z większą inwestycją czasu. Rozpaczaj tylko wtedy, gdy na ekranie pojawi się napis o zgubie.

W nadmuchiwanych kostiumach mali sportowcy stają się niezdarni, co komplikuje wypełnienie głównej misji. A przeszkody na drodze są dynamiczne i niezmiernie duże. Ale cechy strojów pozwalają uniknąć uszkodzeń i obrażeń. Jedynym niebezpieczeństwem jest upadek lub opuszczenie gry przez powolny ruch do przodu. Bieganie jest trudne, od czasu do czasu trzeba się wspinać lub skakać. W ostatniej rundzie zadanie sprowadza się do pozostania na niewielkiej powierzchni, by zaczekać na moment upadku pozostałych. Różne bariery nieustannie się przesuwają, ważne jest, aby ich unikać, aby ostatnią siłę poświęcić na przetrwanie.

Charakterystyczne cechy gry Run Guys: Knockout Royale:

  • nadmuchiwane zabawki w królewskiej bitwie;
  • artystyczne pułapki i ogromne przeszkody;
  • 30 prawdziwych przeciwników;
  • potrzeba skakania, nurkowania, wspinaczki i nie tylko;
  • odblokowywanie tętniących życiem światów i map.

Pasaż przyciąga bogatą oprawą graficzną, podobnie jak inne podobne projekty. Fizyka jest daleka od ideału, ale wystarczająco interesująca. Musisz ciężko pracować, aby ominąć wszystkie przeszkadzające elementy. Rozgrywka posiada rozbudowany system motywacyjny, każdy użytkownik otrzymuje określone bonusy zgodnie z poziomem podjętego wysiłku. Zabawne kostiumy można zmienić, wybrać najbardziej atrakcyjną opcję spośród ryb, zwierząt, hot-dogów i innych modeli. Zanurz się w atmosferze szalonego wyścigu, obserwuj swoją prędkość i spróbuj zdobyć mistrzostwo!


Reklama

Pobierz Run Guys: Knockout Royale W 2.0.04

Nowości w tej wersji
Various error fixes
informacje ogólne
wersja 2.0.04 (2004)
Data umieszczenia 2022-05-21 07:18
rozmiar 131.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/10 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |