Opis:

Gra Smashers.io  to casualowa gra wieloosobowa, w której musisz zabijać przeciwników ciężkimi, ogromnymi przedmiotami, a także unikać ciosów skierowanych w stronę totemu.

Bezimienny bohater wkracza na pole bitwy i rozpoczyna niebezpieczną podróż. W ręku trzyma ogromny młot do niszczenia przeciwników jednym ciosem. Kilka postaci innych graczy wędruje po ograniczonym terytorium areny, ich intencje są podobne. Użytkownik musi kierować zabójcą, kontrolować jego ruch. Kiedy uda ci się zbliżyć do wroga, wystarczy kliknąć ekran, aby wykonać potężny cios. Ważne jest, aby działać szybko, aby osoba stojąca obok nie miała czasu na pierwszy atak.

Zniszczona postać opuszcza rozgrywkę, a zabójca automatycznie powiększa się. Wymiary broni rosną proporcjonalnie. Wysokiemu i silnemu bohaterowi znacznie łatwiej radzi sobie z małymi przeciwnikami. Dopóki ktoś nie dogoni tyrana w skali, zaleca się szybkie pozbycie się rywali. Zwycięzca poziomu otrzymuje plik pieniędzy i może wydać nagrodę pieniężną w specjalnym sklepie. Za dodatkową opłatą oferowane jest zdobycie różnych broni, od nietoperza i gitary po łopatę. Istnieje również możliwość zakupu oryginalnych kostiumów. Nie wpływają na cechy fizyczne czy siłowe, ale pozwalają wyróżnić się i pokazać innym użytkownikom swoją wartość, osiągniętą wyłącznie dzięki produktywności działań na arenach.

Charakterystyczne cechy gry Smashers.io:

  • udział w szybkich bitwach królewskich;
  • niszczenie wrogów nietoperzem, młotem i innymi narzędziami;
  • przyrost masy ciała po każdym zabójstwie;
  • zapobieganie atakom innych osób;
  • rozgrywka online i offline.

Zasada bicia antagonistów masywnymi przedmiotami pozwala wyrzucić negatywne emocje. W każdej chwili możesz się rozproszyć na krótką grę. Salon gier zapewnia opcje konfrontacji z nieznajomymi i wykonywania podobnych zadań bez łączenia się z siecią. Urocza grafika z różnorodnymi odcieniami eliminuje wszelkie ślady żałoby lub ponurej atmosfery. Misje odbywają się w kolorowej scenerii, a zwycięzca z pewnością zaprezentuje zabawny taniec. Spraw, by twój bohater tańczył na wszystkich poziomach!


Reklama

Pobierz Smashers.io 4.2

informacje ogólne
wersja 4.2 (4200)
Data umieszczenia 2021-12-24 03:33
rozmiar 93.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/10 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |