Bloody Bastards
3.7 (5)

Opis:

Game Bloody Bastards  - to wciągająca bijatyka, w której będziesz musiał walczyć ze średniowiecznymi postaciami, trenować, ulepszać wojownika i desperacko walczyć o zwycięstwo.

Na początku oddział użytkownika ma tylko nóż i drewnianą tarczę. Z tak prostym zestawem wchodzi na arenę i zaczyna walkę z wrogiem. W razie potrzeby element ochronny można wyrzucić. Potem następuje krwawa walka, po której następuje tłum gapiów. Ataki celowane i poważne obrażenia osłabiają wroga. Jeśli część ciała zostanie odcięta, z rany wypłynie strumień krwi. Konieczne jest dostosowanie się do osobliwości sterowania, gracz kontroluje każdą rękę wojownika osobno, nie jest od razu możliwe narysowanie niezbędnych ruchów w czasie.

Zwycięzca, ku zaskoczeniu wszystkich, otrzymuje dolary, nabywa wysokiej jakości zbroję i potężną broń, aby zwiększyć dokładność ataków. Skala dostępnego arsenału uzależniona jest od poziomu dochodów, sklep posiada maczugi, siekiery, piły, młotki i inne narzędzia. Po aktualizacjach nastąpi powrót do bitew w różnych lokacjach. Twórcy oferują przetestowanie kilku trybów walki. Możesz przejść kampanię ze stopniowym doskonaleniem umiejętności antagonistów lub spróbować walczyć z atakującym w tym samym czasie tłumem. Dla fanów zmagań online przewidziano multiplayer, na arenach pojawią się gracze z wielu krajów.

Charakterystyczne cechy gry Bloody Bastards:

  • udział w krwawych starciach średniowiecza;
  • umiejętność kontrolowania każdej ręki wojownika;
  • odblokowanie setek elementów wyposażenia;
  • użycie noży, mieczy i innej broni białej;
  • 3 tryby rozgrywki do wyboru.

Grafika w pikselach 2D przywołuje miłe wspomnienia, a minimalistyczne kolory pomagają skupić się na eliminowaniu przeciwników. Różnorodność placów zabaw dla gier walki eliminuje monotonię tego procesu. Musisz uważnie obchodzić się ze sterowaniem, ale przy odrobinie praktyki sterowanie bohaterem nie jest trudne. Obserwatorzy są bierni i generują szum tła. Przeciwnicy są okrutni i krwiożerczy, systematyczne ulepszenia dają dodatkową pewność w każdym pojedynku. Zabijaj wrogów szybko i bezlitośnie, aby dostać się do tabeli liderów!


Reklama

Pobierz Bloody Bastards 1.6.7.9

Nowości w tej wersji
Minor fixes:
- Ads frequency optimization
- Fixes to PlayFab server read/write integration
- Added better Offline Popup explainer text

A big update is coming soon (December) with the whole game rebuilt from scratch for better optimization, graphics and overall quality. Stay tuned!
informacje ogólne
wersja 1.6.7.9 (1060709)
Data umieszczenia 2020-12-09 17:12
rozmiar 7.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Tibith na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.68★ 73.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/11 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |