Opis:

Gra Dragon, Fly! To urocza gra zręcznościowa, w której mały smok spycha się z wysokości i stara się wzlecieć wysoko, choć skrzydła nadal nie pozwalają mu pozostać w powietrzu przez długi czas.

Malutka postać niedawno się wykluła, ale nie chce siedzieć obok matki. Natychmiast przyciągnęła go natura i czyste niebo, na którym naprawdę chciał się wzbić. W tak młodym wieku bohater nie jest w stanie dokonać sekcji niebios, ale zwycięża pragnienie przygody, postanawia uciec. Mama zaczyna potem, a użytkownik może pomóc dziecku dłużej cieszyć się wolnością. Aby to zrobić, wystarczy przemyśleć taktykę ruchu. Przed Tobą wiele małych wzniesień, jeśli przyspieszysz i odepchniesz w odpowiednim momencie, strażnik poleci. Potem kilka razy macha małymi skrzydełkami i natychmiast ląduje. Potem chce powtórzyć akcję, przyjąć nową wysokość. Liczne misje i zadania sprawią, że proces będzie jeszcze przyjemniejszy.

Powyżej znajdują się wskaźniki przejechanych metrów i biżuterii zebranej po drodze. Możliwe staje się również zbieranie innych przedmiotów. Im więcej uda ci się zebrać odpowiednich elementów, tym bardziej udana będzie misja. Również w górnym rogu znajdują się zdobyte trofea, możesz śledzić swoje wyniki, stopniowo je poprawiać. Na samym dole ekranu wyświetlana jest odległość między matką a dzieckiem, ważne jest, aby wskaźnik nie spadł znacząco. Jeśli zbliża się wielki smok, pilna potrzeba zmiany taktyki.

Charakterystyczne cechy gry Dragon, Fly!:

  • spektakularne loty po przyspieszeniu na wzgórzach;
  • zbieranie kamieni szlachetnych i innych przedmiotów;
  • doskonalenie umiejętności dziecka;
  • przechodzenie ciekawych zadań;
  • podekscytowana mama nadrabia zaległości.

Grafika animowana 2D tworzy czarującą atmosferę, intuicyjne sterowanie pozwala szybko przyzwyczaić się do rozgrywki. Użytkownik obserwuje sytuację z boku i klika jak ma się zachować podopieczny. Prosta i słodka fabuła wywołuje miły uśmiech. Dobrze rozwinięta fizyka zmusi Cię do skupienia się na tym, co się dzieje, aby nie zostawiać dziecka na ekranie bez odpowiedniego nadzoru. Wykonuj zadania i otwórz świat pełen przygód i pozytywnych wydarzeń dla swojego dziecka!


Reklama

Pobierz Smok, leć! 6.52

Nowości w tej wersji
Updated to Android API-29.
informacje ogólne
wersja 6.52 (403)
Data umieszczenia 2021-04-07 20:41
rozmiar 11.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.08★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/11 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |