Opis:

Game of Last Outlaws of  - to fascynująca strategia polegająca na rozwijaniu klubowych motocyklistów, nawiązywaniu sojuszy z innymi zespołami, inicjowaniu walki między gangami przestępczymi.

Użytkownik przystępuje do pracy nad ulepszeniem i popularyzacją klubu. Aby przyciągnąć nowych uczestników, musisz zarabiać pieniądze; rozbudowanie powierzonego terytorium budynkami pozwoli ci nieznacznie uzupełnić budżet. Później trzeba uporządkować obszar lokalizacji, zwiększyć strefę wpływu i regularnie modernizować zakłady. W przyszłości utworzona strefa będzie najbardziej popularna wśród motocyklistów miasta. Jeśli fundusze są dostępne, rekrutuje się pierwszą drużynę, wydaje broń do oddziałów, różne narzędzia ataku i obrony dobierane są indywidualnie. Dostępna jest personalizacja bohaterów, styl walki może zależeć od cech jednostki. Znajdź idealnych motocyklistów na podstawie preferencji behawioralnych.

Antagoniści pojawiają się natychmiast, strzelanina uliczna stanie się nawykowym procesem. Możesz walczyć z postaciami innych graczy online lub przy wyłączonym Internecie, oprzeć się sztucznej inteligencji. Straż pożarna jest zautomatyzowana, ale skuteczność strategii zależy tylko od menedżera. Dozwolone jest zawieranie sojuszy, tworzenie klubów ogólnych, rozdzielanie obowiązków i ról w różnych sytuacjach.

Charakterystyczne cechy gry Last Outlaws:

  • promocja klubu motocyklowego;
  • zebranie ekipy motocyklistów;
  • do wyboru ponad 40 fajnych motocyklistów;
  • formułowanie strategii dla bitew PVE i PVP;
  • dziesiątki modeli broni.

Wśród trybów pojedynczych i drużynowych każdy znajdzie interesujący format interakcji z resztą postaci. Projekt cieszy wielozadaniowość, jest budowa, rozwój biznesu i krwawe strzelaniny. Deweloper często daje prawo wyboru, oferuje dużą liczbę budynków, solidny arsenał broni, oryginalnych bohaterów. Dzięki tej obfitości rozgrywka dla każdego gracza wygląda wyjątkowo. Komunikacja z ludźmi o podobnych poglądach daje możliwość poszerzenia horyzontów, nawiązania przyjaźni. O wiele ciekawsze jest wspólne przemyślenie taktyki. Rozszerz swój dobytek i spróbuj zdobyć całe miasto!


Reklama

Pobierz Last Outlaws 1.0.16

Nowości w tej wersji
- Seasons rewards replaced by entry rewards
- Special HoF reward for first 10 places
- First place in HoF receives vest-pin and chat symbol
- Calculation changed in the matchmaking
- Set rewards in Ranked mode
informacje ogólne
wersja 1.0.16 (1001601)
Data umieszczenia 2020-12-11 19:44
rozmiar 108.04 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje seal Media na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/12 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |