Hot Wheels Unlimited
0 (0)

Opis:

Hot Wheels Unlimited  to przygodowa gra wyścigowa , w której gracz musi tworzyć i testować tory, brać udział w wyścigach z przeszkodami i demonstrować akrobacje z szaloną prędkością.

W jednym z fajnych samochodów z serii zabawek Hot Wheels użytkownik pędzi po krętych drogach słynnych wysp. Godne ukończenie każdej misji wyścigowej jest nagradzane pieniędzmi w grze, co pozwala rozbudować wirtualny garaż i zebrać całą kolekcję samochodów, dzięki czemu asortyment obejmuje wszystko, od zwinnych samochodów sportowych po ogromne terenowe potwory. Rozgrywkę wyróżnia możliwość budowania torów, można włączyć konstruktora i zrobić niewyobrażalnie niebezpieczną drogę z pętlami, skokami, ostrymi podjazdami i zjazdami. Dozwolone jest dodanie dużych, specyficznych elementów, takich jak szczęki rekina lub pięści naczelnych.

Po zakończeniu prac budowlanych zaleca się przetestowanie jakości toru, przejście przez unikalne zadanie stworzone przez siebie. Testowanie nie jest obowiązkowe; w razie potrzeby gracz może skoncentrować się tylko na tworzeniu nowych dróg. Jeśli chcesz przeznaczyć czas tylko na wyścigi, możesz skorzystać z przygotowanych wcześniej torów. Deweloper zwrócił uwagę na liczne przeszkody i zadbał o to, aby akrobacje stały się integralną częścią każdej wyprawy. Dozwolone jest również organizowanie zawodów ze znajomymi lub treningów z kontrolą prędkości.

Charakterystyczne cechy gry Hot Wheels Unlimited:

  • ekstremalne wyścigi samochodzikami;
  • duży wybór modeli transportowych;
  • edytor budowy dróg;
  • strome przeszkody, testy prędkości;
  • możliwość rywalizacji z przyjaciółmi.

Kolorowa grafika inspirowana słynną marką samochodową przenosi użytkowników w każdym wieku w świat zabawkowych wyścigów. Sterowanie jest elementarne, ale tryb dużej prędkości sprawia, że ​​jesteś niezwykle ostrożny, ponieważ przy dużym tempie bardzo łatwo jest dostać się w nagły wypadek. Okresowo kierowca ma do dyspozycji tryb turbo, w którym żelazny koń porusza wyobraźnię szybkością ruchu i prawie startuje. Okropnych wrogów, dzikie konstrukcje i straszne przeszkody może pokonać zimnokrwisty i doświadczony zawodnik. Poczuj ekstremalne ekstremum w misjach z małymi samochodami!


Reklama

Pobierz Hot Wheels Unlimited 2022.1.0

Nowości w tej wersji
Hello Hot Wheels™ fans! We’ve made a few game tune-ups so that your rides can be smoother than ever! (bug fixes)
informacje ogólne
wersja 2022.1.0 (2921)
Data umieszczenia 2022-03-15 16:57
rozmiar 48.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/12 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |