MetroLand
3.4 (8)

Opis:

Gra MetroLand  to fajny biegacz, w którym łobuz będzie musiał uciekać przed funkcjonariuszami organów ścigania ulicami i tunelami miasta, uprawiać parkour i przechodzić testy.

Oddział użytkownika, tuż pod kamerami, zaczyna rabować. Natychmiast pojawia się przed nim duża i silna postać, próbująca zneutralizować intruza, ale łapie moment i ucieka. Teraz musisz oderwać się od łapiącego i pędzić przed siebie, eksplorując lokacje miasta. Po drodze jest mnóstwo przeszkód i elementów bonusowych. Musisz szybko poruszać się w zmieniającym się środowisku, podnosić dopalacze, wskakiwać na dachy pojazdów i budynków oraz wchodzić do podziemnych tuneli. W rozgrywce nie ma punktu końcowego. Po zderzeniu z przeszkadzającym obiektem zbieg upada, a po chwili zostaje złapany.

Po biegu liczy się zgromadzone elementy. Oprócz monet możesz zbierać łuski ochronne, magnesy, opcje zwiększania funduszy i nie tylko. Za otrzymane bogactwo gracz kupuje gadżety, odblokowuje bohaterów i ulepsza ich umiejętności. Możliwa jest także rozbudowa stref aktywności, otwieranie okresowo aktualizowanych lokalizacji. Dodatkowo deweloper oferuje zbudowanie schronienia i zakup zabawnych robotów, które mogą wykonywać misje i wydobywać zasoby.

Charakterystyczne cechy gry MetroLand:

  • niekończące się bieganie po drogach o dużym natężeniu ruchu;
  • różnorodność przeszkód, stopniowe komplikowanie zadania;
  • odblokowywanie nowych postaci i gadżetów;
  • budowa pierwotnego schronienia;
  • zbieranie monet, tarcz, magnesów i innych przydatnych rzeczy.

Kolorowa grafika 3D sprawia, że ​​projekt jest jaśniejszy i przyjemniejszy. Sceneria często się zmienia, przeciwnicy także zaskakują nowym podejściem do swoich zadań, nie pozwalają przyzwyczaić się do konkretnych warunków. Dynamiczna sytuacja wymaga błyskawicznej reakcji, budując bazę można odpocząć od szalonego tempa. Eksploracja miasta podczas pościgu możliwa jest zarówno w trybie online, jak i offline. W górnej części ekranu zostaną wyświetlone zgromadzone punkty i wykorzystane boostery. Pomaga to śledzić wyniki, analizować taktykę ustanawiania kolejnych rekordów. Nie wpadaj w ręce antagonisty tak długo, jak to możliwe!


Reklama

MetroLand

Wszystkie aplikacje Kiloo na mob-core.com.pl

Ocena:

(8)
3.39★ 67.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/13 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |