Wasteland Lords
0 (0)

Opis:

Gra Wasteland Lords to mieszanka strategii czasu rzeczywistego i pełnych vyzhivalki, która obejmuje zarówno walki z różnymi mutantami, jak i zbieranie zasobów, budowę schronienia i obronę.

Grę przygotowaliśmy w studiu XD Global, którego portfolio nie jest przepełnione dużą liczbą projektów, ale wciąż można znaleźć kilka ciekawych. Na przykład przygodowa strzelanka zombie LifeAfter: Night Falls, która zebrała ponad milion pobrań, i zabawna gra RPG o dinozaurach Ulala: Idle Adventure, z mniej więcej podobnymi wskaźnikami. Najprawdopodobniej nowość nie będzie w stanie pobić rekordów, ale nie neguje to wielu jej zalet.


Od razu trzeba zaznaczyć, że twórcy zdecydowali się uczynić grę „płaską”, co oznacza, że ​​pierwsze klatki zaczynające się od Twojej kryjówki przypominają zwykłego klikera, ale to oczywiście nie wszystko. Świat dookoła jest bardzo wrogi i pełen mutantów, którzy, tak jak Ty, są gotowi do walki o każde terytorium i zasoby.

Twoim głównym zadaniem jest badanie technologii i rozwijanie schronienia, które stanie się twierdzą nowej cywilizacji, ale są to plany, które idą daleko do przodu. A teraz trzeba przygotować armię, zwrócić uwagę na jej rozwój i walczyć z tłumami mutantów i innymi maruderami, którzy też mają własne cele i są dość dobrze zorganizowani.

Gra właśnie została wydana, ale globalne serwery już zostały uruchomione, co oznacza, że ​​na warpath wejdą także inni gracze, z którymi również można walczyć, ale generalnie gra dostarcza całkiem sporo innej rozrywki, która na pewno wystarczy za pierwszym razem.


Cechy gry Wasteland Lords na Androida:

  • „Płaska” grafika to nie oszczędność, ale funkcja, oczywiście z odniesieniami;
  • Eksploruj zdewastowane ziemie i zbieraj zasoby;
  • Będziesz mógł na własne oczy zobaczyć konsekwencje wojny nuklearnej i upadku cywilizacji;
  • Opracuj technologie i mechanizmy, które będą strzec twojego schronienia;
  • Pomyśl o indywidualnych taktykach, to pomoże;
  • W tej chwili w grze nie ma żadnych reklam, co jest bardzo miłe.

Wady gry:

  • Niestety, wielu osobom może się nie podobać styl wizualny;
  • Są zakupy, trzeba się jakoś wyróżnić ...

Podsumowując: gra Wasteland Lords wyraźnie nie wyróżnia się fajną i nowoczesną grafiką, ale może złapać prawdziwych fanów tego gatunku, ponieważ jest wykonana zgodnie z kanonem, inaczej nie można tego powiedzieć.


Reklama

Pobierz Wasteland Lords 1.1.13

Nowości w tej wersji
Fixed the crash issue with some Android 6.0 phones
informacje ogólne
wersja 1.1.13 (10002411)
Data umieszczenia 2020-12-12 17:52
rozmiar 42.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje X.D. Global na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/13 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |