A3: STILL ALIVE
0 (0)

Opis:

Granie w A3:  THE STILL ALIVE - to fantastyczny internetowy Roleviki, który będzie musiał walczyć z innymi graczami i potworami, tworzyć sojusze i niszczyć drużynę wroga.

Przed rozpoczęciem użytkownik jest określany klasą podopiecznego. Możesz zabrać berserkera, który wie, jak przeklinać przeciwników i atakować dużym toporem. A seria ataków zabójcy jest szczególnie skuteczna głęboko za liniami wroga. Łucznik preferuje walkę na dystans i umiejętnie rzuca strzałami w przeciwników. Czarodziejka uwielbia używać magicznych pierścieni i działać na odległość, a Templariusz używa świętej mocy do walki w zwarciu i jest chroniony niezawodną tarczą. Rozbudowany edytor cech zewnętrznych pozwala na elastyczne dostosowywanie wojownika. W trakcie bitew możesz znaleźć dużo wyposażenia, pompować bohatera, ulepszać mundury.

Oprócz klasycznego formatu konfrontacji sieciowych, deweloper oferuje bitwy królewskie na 30 osób o stopniowo zawężającym się obszarze i bardzo ograniczonym widoku. Istnieje również format dowodzenia, w którym po każdej stronie będzie sto bojowych osobowości. Dozwolone jest tworzenie gildii, łączenie się w celu uczestniczenia w wojnach gildii, planowanie najazdów i otrzymywanie skrzyń ze skarbami niedostępnych dla jednostek. W walce PK ważna jest szczególna ostrożność, tamtejszy towarzysz może nagle stać się wrogiem i zaatakować z niesamowitym okrucieństwem.

Charakterystyczne cechy gry A3: STILL ALIVE:

  • bitwy terenowe dla wielu graczy;
  • walka z prawdziwymi graczami i potworami;
  • 5 klas bohaterów do wyboru;
  • indywidualne drzewo rozwoju dla każdej klasy;
  • pojedyncze i drużynowe tryby PvP.

Ciemne odcienie grafiki 3D w stylu fantasy przenoszą Cię w świat, w którym nieustannie musisz walczyć o przetrwanie. Dostosowywanie wyglądu postaci daje możliwość zademonstrowania wyczucia stylu. Trofea i fajny sprzęt motywują i otwierają ogromne możliwości ulepszeń. Różne chowańce zwiększają moc postaci, eliminują uczucie osamotnienia lub rozpaczy. Będziesz walczył na pustyniach, lasach, zaśnieżonych łąkach i innych typach terytoriów. Starannie zaprojektowane mapy gwarantują ekscytującą przygodę. Przetestuj różne tryby i ciesz się spektakularnym pokazem bitewnym!


Reklama

Pobierz A3: STILL ALIVE 1.4.6

Nowości w tej wersji
◆ New region, the jagged land of Tuaki, open. Become the first to claim the glory of reaching Lv. 200!
- New Legendary Background equipment and Tier 4 Accessory update complete!
◆ A3's 1st Anniversary, great new world update and event in progress!
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (1406)
Data umieszczenia 2021-11-18 23:00
rozmiar 148.12 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/14 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |