Opis:

Gra Dashero  to gra akcji walki, w której miecz, magiczne zdolności i szybkie reakcje pomogą ci wyeliminować różne potwory, oczyścić teren z dziwnych złych duchów.

Totem gracza przechodzi przez małe obszary i labirynty z wrogimi stworzeniami. Każda lokacja to osobny obowiązkowy poziom, bez którego nie można przejść do kolejnej strefy. Gigantyczne pszczoły, agresywne pomidory, kwiaty doniczkowe i inne artystyczne postacie wcale nie są zadowolone z pojawienia się wojownika na ich terytorium. Są gotowi do walki, aranżują ukierunkowane kontrataki i straszą nienaturalnymi rozmiarami. Wojownik uzbrojony jest w ostry miecz, idealny do walki z bliskimi, zaleca się również używanie magii do ataku z daleka.

Zabici przeciwnicy zostawiają monety, które automatycznie wpadają do skarbonki pod koniec poziomu. Przed nowym testem bohater może wybrać dodatkową umiejętność spośród trzech dostępnych opcji. Od podjętej decyzji zależy jakość prowadzenia działań wojennych oraz skala kombosów w kolejnych labiryntach. Czasami etap składa się tylko z przyjemnego wydarzenia - oferty wyboru bonusu wzmacniającego. Następnie musisz wrócić do ciężkiego codziennego życia wojownika i zniszczyć wszystko, aby iść do przodu. Powodzenie misji w każdym miejscu zależy od umiejętności łączenia wybranych umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Dashero:

  • zniszczenie potworów w każdym miejscu;
  • regularny dobór umiejętności z listy proponowanych;
  • magia do ataków dystansowych, miecz do walki wręcz;
  • odblokowywanie potężnych postaci;
  • częste niszczenie na dużą skalę.

Bogata grafika i urocze efekty specjalne przyciągają uwagę graczy. Użytkownik może łatwo dostosować się do sterowania znanego z takich projektów: bohater może się poruszyć lub zatrzymać i wykonać atak. Deweloper dodał kilku śmiałych bohaterów do konfrontacji z wrogami. Jeden jest dostępny natychmiast, reszta może zostać odblokowana później, jeśli będziesz mógł przejść dalej. Małe obszary mają bariery i pułapki. Te pierwsze można łatwo zniszczyć siłą, drugich najlepiej unikać. Zademonstruj skuteczny i unikalny styl walki, który pozwoli ci ukończyć wszystkie etapy!


Reklama

Pobierz Dashero 0.3.4

Nowości w tej wersji
Added Pet System
Minor bug fix
informacje ogólne
wersja 0.3.4 (389)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:20
rozmiar 165.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

REQUIRE_EXACT_ALARM_PERMISSION

REQUIRE_EXACT_ALARM_PERMISSION

SCHEDULE_EXACT_ALARM

SCHEDULE_EXACT_ALARM

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/15 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |