Chaos Combat Chess
0 (0)

Opis:

Game Chaos Combat Chess  - Chess to ciekawa strategia, w której fantastyczni bohaterowie biorą udział w walkach drużynowych, wygrywając dzięki idealnemu menadżerowi planu.

Użytkownik tworzy drużynę postaci zdolnych do odpowiedniego działania w walce z silnymi przeciwnikami. Do swojej dyspozycji ma kilkanaście klas bohaterów baśni i innych rysunkowych braci. Czerwony Kapturek, Cyklop, Świnka, Bandyta i inne osoby są gotowe do rozpoczęcia bitwy. Każdy ma pewne talenty, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ten czynnik podczas umieszczania wojowników na ich części szachownicy. Jeśli uda ci się ustawić obok siebie dwa podobne i zjednoczyć je w sojusz, możesz zdobyć ulepszenia, otwierać bonusy, podnosić rangę i pompować umiejętności totemów.

Deweloper stworzył wiele skórek do odblokowania i zapewnił możliwość samodzielnego projektowania oryginalnych aren 3D. Aby doskonalić swoje umiejętności, użytkownik otrzymuje wiele sezonowych i okresowych testów, w których można zdobyć cenne doświadczenie, zdobyć nagrody dla ekscentrycznych wojowników. Tablica liderów pozwala zobaczyć wyniki graczy z całego świata, porównać swoje wyniki z innymi, ulepszyć strategię, aby poprawić ranking i przenieść się na najwyższe pozycje.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Combat Chess:

  • zautomatyzowane konfrontacje szachowe;
  • ponad pięćdziesiąt znaków podzielonych na klasy;
  • skomponowanie drużyny, umieszczenie wojowników na arenie;
  • zjednoczenie sił podobnych bojowników;
  • odblokowywanie skórek i bonusów.

Elegancka oprawa graficzna pozwala cieszyć się ekscytującymi bitwami szachowymi w trójwymiarowym formacie. Imponująca jest żywa wizualizacja konfrontacji. Różnorodność klas umożliwia testowanie niesamowitych kombinacji w drużynie, awansowanie postaci od prostych pionków po tytuły królewskie. Dynamiczna rozgrywka i krótkie bitwy tworzą wyjątkową atmosferę. Łatwość sterowania jedną ręką z góry determinuje szybkie dostosowanie się do rozgrywki. Wynik bitew zależy od gotowości bojowej składu i strategicznych decyzji dowódcy. Nie zawiedź swoich podwładnych!


Reklama

Pobierz Chaos Combat Chess 1.2.0

Nowości w tej wersji
Season 3
[Starts February 8th]
- New Emerald City Chessboard
- New Emotes, Icons and Frames
- Bug fixes and optimizations
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (64099)
Data umieszczenia 2021-02-08 22:41
rozmiar 142.62 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

REGISTER

REGISTER

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/15 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |