Opis:

Game Fire Craft: 3D Pixel World  - ta przygodowa strzelanka, w której możesz zabijać potwory i chodzące trupy, eksplorować setki map i walczyć z bossami.

Przedstawiciele sił ciemności przejęli świat wokseli. Szarża gracza jest jedyną postacią, która może rozwiązać problem. Jest uzbrojony w armaty, urządzenia wybuchowe i różne noże do walki z hordami zombie, do walki z niesamowitymi potworami i bossami. W kampanii musisz przejść przez pięćdziesiąt poziomów i rozprawić się z każdym wrogiem. Oprócz kampanii rozgrywka zapewnia tryb przetrwania na bezludnej wyspie. Wśród przeszkód i niebezpiecznych stref musisz spróbować uchronić się przed smutnym scenariuszem. Istnieje również format strzelanin online, w których podopieczny staje się snajperem i walczy z postaciami użytkowników z całej planety.

Charakterystyczne cechy gry Fire Craft: 3D Pixel World:

  • strzelanie do potworów i bitwy PvP;
  • szeroki arsenał broni, częsta wymiana broni;
  • ograniczona liczba wkładów;
  • przeciwnicy z różnymi możliwościami mocy;
  • liczne przeszkody i pułapki.

Fantazyjne karabiny szturmowe, działa laserowe i inne narzędzia atakujące będą bardzo przydatne, ponieważ potwory mają różne poziomy ochrony. Strzelanie z jednej broni jest nieopłacalne, naboje mogą nie wystarczyć, będziesz musiał wydać na kogoś zbyt dużo. Ponad sto rodzajów antagonistów będzie wymagało indywidualnego podejścia do bitew. System błyskawicznej zmiany broni pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego narzędzia i zwiększenie skuteczności ataku z uwzględnieniem typu przeciwnika.

Na setkach kart bohatera jest wiele przygód, oceany, lodowce, magma i niesamowite labirynty tworzą wyjątkowe środowisko. Grafika Voxel zanurza Cię w dziwnej przestrzeni, odwraca uwagę od rzeczywistości. Chcę dłużej wędrować po zabawnych lokacjach, najważniejsze jest omijanie trudnych obszarów i zapobieganie atakowi wroga. Oryginalne skórki pozwalają zademonstrować poczucie smaku, wybrać wygląd pirata, snajpera, szkieletu, pielęgniarki i innych osobowości. Prawie dwieście ubrań jest ukrytych w koszach. Wypróbuj wygląd, który chcesz i wybierz się na ryzykowną przygodę, aby strzelać do przerażających stworzeń!


Reklama

Pobierz 1.80

Nowości w tej wersji
- Fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.80 (88)
Data umieszczenia 2021-08-27 14:45
rozmiar 80.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/16 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |