Top Gun Legends
1.4 (4)

Opis:

Top Gun Legends  to wojskowa gra zręcznościowa , w której samolot przecina niebo, otwiera ogień do każdego wroga w polu widzenia, uderza w powietrze, wodę i siły lądowe.

Twardy myśliwiec użytkownika wznosi się i leci przez fale wrogów. Po zniszczeniu każdego z nich możesz zdobyć monety i różne bonusy, które zwiększają moc urządzenia lub zapewniają dodatkową ochronę. Elementy bonusowe nie wpadają automatycznie do skarbonki, musisz mieć czas na ich podniesienie, chroniąc się jednocześnie przed kolejnymi antagonistami. Ostatnim sprawdzianem poziomu kampanii jest zderzenie z ogromnym bossem, które przedstawia przeciwnikowi częste ataki.

Pomiędzy bitwami możesz otwierać nowoczesne i klasyczne modele samolotów, modernizować istniejące samoloty i przeprowadzać ulepszenia. Parametry i styl broni dla każdego samolotu są indywidualne. Możesz testować różne strategie walki, dobierać komponenty i imponować przeciwnikom funkcjonalnością wyposażenia. Oprócz kampanii graczowi oferowane są inne tryby. W niekończącym się locie użytkownik próbuje pokonać maksymalny dystans, zgromadzić więcej monet. Konfrontacja PvP oznacza ekscytujące bitwy z prawdziwymi graczami. Możesz także wykonywać trudne zadania z dużym limitem czasu w misji.

Charakterystyczne cechy gry Top Gun Legends:

  • zniszczenie samolotów wroga;
  • ponad 20 modeli samolotów;
  • imponujący zestaw amunicji;
  • konfrontacja z bossami;
  • zdobywanie rang, zapisywanie wyników w tabeli liderów.

Grafika 3D pionowej strzelanki zręcznościowej od razu uzależnia. Widok z góry z perspektywy trzeciej osoby stwarza optymalne warunki do szybkiej reakcji w zmieniającym się środowisku. Szeroka gama nagród i ulepszeń motywuje cię do dłuższej walki i wytrzymania nawet przy gwałtownym spadku siły. Skala zapasów energii pilota i strony przeciwnej jest wyświetlana u góry, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniej taktyki konfrontacji. System rankingowy rejestruje sukcesy, pozwala zadeklarować się z jak najlepszej strony. Manewruj, trenuj szybkość reakcji i po mistrzowsku zniszcz technikę antagonistów!


Reklama

Top Gun Legends

Ocena:

(4)
1.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/16 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |